Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti otthon miben szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthon miben szoktatok lenni? Szerintetek igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

A vizsgáim után még nyelvtanfolyamra jártam és nemrég végeztem azzal is, így most az időm nagy részében otthon vagyok. Eddig mindig szépen felöltöztem, megcsináltam a hajamat és egy finom sminket is feltettem (ha megyek valahová, akkor ezt most is ugyanúgy megteszem), viszont itthonra ezt teljesen feleslegesnek érzem és jól is esik, hogy végre normálisan ki tudom pihenni magamat és ezzel sem kell foglalkozni. Most is ugyanúgy tisztálkodom, ápolt vagyok és nem vagyok se koszos, se büdös stb. Annyi, hogy melegítőnadrág/leggings és póló van rajtam, mert szerintem itthonra ez is tökéletes (egyik ruhám sem koszos, nem tépett, nem szakadt, nem ötször akkora és nincsen kinyúlva sem). Illetve nem sminkelem ki magamat, mert szintén feleslegesnek tartom, max. arra lenne jó, hogy nyomot hagyna minden párnán, amire lehajtom a fejemet. A hajamat is csak szimplán össze szoktam fogni (főleg, hogy még meleg is van). Én ebben nem látok semmi problémát, de a párom megjegyezte, hogy milyen igénytelen vagyok, nem igaz, hogy nem tudom normálisan összeszedni magamat és, hogy mások biztosan nem így néznek ki otthon.... Nekem ez nagyon rosszul esett és ezt meg is mondtam neki. Ugyanúgy elmagyaráztam neki, hogy miről mit gondolok és hozzátettem, hogy amúgy eddig ő is melegítőben és pólóban mászkált és most is így lenne, ha nem járna dolgozni. Erre megsértődött és duzzogva elvonult.


Szerintetek?


2018. aug. 1. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez azt jelenti, hogy nem tetszel neki otthoni verzióban, semmi többet.Azt akarja, hogy maximumon legyél vizuálisan, hogy jól érezze magát.
2018. aug. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Parodat megnyugtatom: de masok is pont igy szoktak kinezni otthon.
2018. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Szivbajt is kapnák, ha a párom belőtt hajjal, sminkel töltené itthon a napjait.

A ruházatra nem mondok semmit, mert mi Ádám kosztümben vagyunk itthon.

2018. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezhülye. Mármint a palid.
2018. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Ez a pasi nem önmagadért szeret, az biztos. Természetesen nem is tetszel neki, csak sminkben, kikenve, kisestélyiben? Mi a francnak kéne otthonra, ahol az ember házimunkát végez, pihen? Nem is tesz jót a bőrnek, ha minden nap smink van rajta, nem tud szellőzni. Én a helyedben biztos megmondtam volna neki, hogy ha nem tetszik, nem muszáj velem lennie, a szülőszobán se kosztümben, talpig sminkben leszek.
2018. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
5-ös jól mondja, nem várható el, hogy valaki mindig tip-top legyen, mert ez azt jelenti, hogy nagyon a külsősgekre megy rá, ráadásul csak tőled várja el a tökéletes külsőt. Mi történik majd, ha esetleg elkapsz egy csúnya influenzát és vörös orral, izzadtan várod hogy jobban legyél? Akkor szakít? Vagy bevágja a durcit?
2018. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
A fullos gádzsikat csipázza
2018. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
De bunkó...elgondolkodnék rajta, hogy igazán szeret-e.
2018. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Normális párom van szerencsére es nincsenek ilyen elvárásai....poloban es melegitoben vagyunk itthon mindketten es alig varjuk ha hazaerunk hogy vegre ledobjuk az utcai ruhat. Amugy is rühelljük az utcai ruhát otthon.
2018. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Jaj de sokan leszólják a pasit. Persze igazuk van, de megfordítanám a kérdést: Ha elmész valahova, akkor miért sminekeld ki magad, miért öltözöl ki? Ennyi erővel a párod ezt úgy is veheti, hogy nem neki akarsz tetszeni, hanem másoknak.
2018. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!