Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Introvertált vagyok és agyamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált vagyok és agyamra megy sokszor az extrovertált párom. Nagyon ki vagyok fáradva az együttélésbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

persze, próbáltunk szabályokat hozni, pl.:


- napi 2 óra énidőm lehet, amikor békén hagy, de ez nekem irtóra kevés, háromszoros szórzóval lenne ideális.


- szeretek egyedül aludni, szinte csak úgy tudom kipihenni magam, ő ezen meg van sértődve, tehát együtt kell aludnunk


- ő szeret eljárogatni, én nem annyira, de kéthetente megyek vele


- szeretem a csöndet, ő nagyhangú, túl sok az egész lénye, füldugót használok


- ő túl sokat beszél, sokszor feleslegesen, én csak akkor, ha van közlendőm, ha mondok is valamit, sokszor gyötör a kommunikációval


- nem szeretem a rokoni összejöveteleket, de bőszen látogatom a családját mégis, de ezektől nagyon lemerülök


a sor hosszú... én kezdek kikopni ebből a kapcsolatból, ráébredtem mennyire mások vagyunk.


amíg randiidőszakban éltünk, nem volt ennyire vészes, mióta összeköltöztünk, halálomon vagyok sokszor.


már nem lángol a szerelem sem, ami átsegítene a holtponton, mégis életvitelbeli problémák a súlyosabbak, gondolom az érzelmek másoknál is idővel takarékra kerülnek.



2018. nov. 18. 00:46
1 2 3
 11/29 peca1000 ***** válasza:
69%

Legyél mingli.


Heti pár alkalommal, néhány órára találkoztok.


Mindenki otthon alszik, kel, dolgozik.

2018. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értem, miért léteznek egyáltalán ilyen kapcsolatok. Nem érzed jól magad, panaszkodsz, nyafogsz. Miért nem lépsz le?


Ha én beleesek egy gödör szarba, nem állok neki nyafogni, hogy kényelmetlen, viszket, mennyivel jobb lenne, ha rózsaszín lenne és levendulaillatú. Kimászok, lezuhanyzok és továbbmegyek.

2018. nov. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, neked a látogató párkapcsolat való. Ki-ki a saját otthonában él, és heti párszor összejöttök egyikőtöknél.
2018. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

Azért ezeket ne fogjuk már az introvertáltságra. Napi 2 óra énidő pont elég... napi 6 órát hova, feltételezve azt, hogy alszol is eleget meg mondjuk nem otthon b...od a rezet, hanem tanulsz, dolgozol? Marad 2 óra együtt - az nem minőségi kapcsolat, már ne haragudj. Mondom ezt introvertáltként. Valószínű, hogy nem is kommunikáltok eleget (és ezt nem a felesleges csevegésre értem).


Szerintem neked nem való egy komoly párkapcsolat. Inkább szakítsatok, és tarts egy laza dugós-elmászkálós kapcsolatot.

2018. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
61%

Nálam intobb nem létezik, a barátom pedig extro, mégse érzem át ezeket a problémákat, amiket leírtál.

Egy kapcsolatban alkalmazkodni kell, de neked láthatóan nehezedre esik...

2018. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem itt sok ember elvérezne egy szövegértelmezéses feladatnál.


Az szerepel a kiírásban, hogy 2 óra énidő realizálódik, bár többre lenne szükség, de ebből csak 2 óra telik/telhet egyedül.


Nem értem, miért kell gúnyolódni, meg antiszociális vonásokról beszélni.


Ez ahhoz hasonló, mint amikor csak 6 órát tudsz aludni, de azt mondod, hogy legszívesebben 10-et aludnál.


Egy vágy, de nem a hétköznapok!


Másrészt nekem olybá tűnik, hogy itt elég kemény kompromisszumok vannak: aki intro, pontosan tudja, hogy mennyire kimerítők a családi hacacárék, az elcsászkálás különböző programokra, vagy hallgatni egy felhúzott ember tirádáit, mikor csöndet szeretnél.


Az egyedül alvásban sincs semmi kivetnivaló, egyénfüggő, vannak akik így tudják jobban kialudni magukat.


Akik itt oltagatnak, azoknak a nagy része vagy nem igazi intro, vagy fingjuk sincs az intróságról.


De szerintem itt az érzelmek fáradtak el, és azért kéne kilépni, nem feltétlenül az introvertáltság miatt.

Az ilyen és mély ilyenebb...

2018. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem lesz jobb.

Párodat biztasd, hogy töltsön több időt a barátaival, családjával, nélküled.

Az összeköltözésre feltétlenül szükség volt? Nem tudjátok visszacsinálni, úgy, hogy megmaradjon a kapcsolat is?

2018. nov. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%

"Szerintem itt sok ember elvérezne egy szövegértelmezéses feladatnál.

Az szerepel a kiírásban, hogy 2 óra énidő realizálódik, bár többre lenne szükség, de ebből csak 2 óra telik/telhet egyedül."

Teljesen mindegy, mi szerepel a részletek között. A kérdező panaszkodik, hogy neki baromi szar ez a kapcsolat, mert ez sem működik, az sem működik, ezt sem kapja meg, azt sem.

Az az egy kérdés van, hogy miért van ebben a kapcsolatban. Ez nem működik. Ez szar. Pont. Ha nem működik, minek? Kényszerítik? Lusta azt mondani, hogy ennyi? Az ő döntése, hogy megy-e vagy marad. Ismeri a feltételeket, ismeri a körülményeket. Tudja, hogy szar. Tudja, hogy szar, mégis marad.

Számomra ez egy dolgot jelent: valójában élvezi, így jó neki, csak szeret panaszkodni és nyafogni. Mártír tipus, aki nem tud másképp élni.

Viszont ebben az esetben felesleges bármit tanácsolni, mert nem megoldást keres csak egy felületet ahol picsoghat - miközben pont így érzi jól magát.

Igazam van, kérdező?

2018. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

# 18


szerintem ide bárki kiírhat kérdést, anélkül, hogy a hozzád hasonló arrogánsok picsogássá degradálják le a személyes problémáját az embernek.


ha valami nem tetszik, nem kell ám ide irogatnod és a feszkót itt levezetned.

2018. nov. 18. 15:08
 20/29 A kérdező kommentje:

# 17


nem szétköltözés, hanem szakítás lesz sztem.



és nem, én legszívesebben soha senkivel nem költöznék össze.


ez nem antiszociális dolog, egyszerűen jól megvagyok egyedül is.


nekem inkább az a szokatlan, hogy sok felnőtt ember lelkileg önállótlan, és betojnak, ha akár csak átmenetileg is de egyedül maradnak.


nekem ez valahogy megy, anélkül, hogy ráakaszkodnék bárkire.


azt sem hiszem, hogy a szerelem az együttlakáson múlna, ismerek pokolban együtt élő párost, és ismerek távkapcsban boldog párost.


legközelebb pedig sztem intro párt igyekszem bevonzani, és LAT-kapcs. lesz.


köszi annak, aki értett és megértett.

2018. nov. 18. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!