Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek 25 évesen fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 25 évesen fiatal vagyok egy 40 éves férfihoz? Ugyanaz a munkánk, érdeklődési körünk, és nagyon jól elvagyunk. Őneki van egy 25 éves lánya ( véletlen az akkori barátnője teherbe esett), de apukám nem örült de nem értem mi a baja?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

a kérdező írt nekem privi üzenetet, miszerint ő légikísérő, a fickó meg pilóta.


a csávó 15 évesen gyereket csinált... én nem bíznék rá egy gépet.


ha meg kamu, akkor szégyelld magad.

2018. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha 25 évesen ennyire függsz apád véleményétől, akkor nem vagy egy szinten egy 40 éves pasival, aki lassan nagypapa lesz. Agyilag gyerek vagy még.
2018. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11: Akkor ő az a csaj aki gazdag utasokkal szexel pénzért, és a pilóta pasiját nem zavarja.

Erre vajon mit szól apuci?

2018. nov. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

# 13


nemtom, én most futottam bele először, de itt olvastam, hogy mások is tudnak arról, hogy a csajnak vannak vetítései.

2018. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Apakomplexus tarol...

Szerintem igen.. Öreg hozzàd. Èn most 32 évesen se jönnék össze szingliként egy 40 éves palival. A férjem 29 éves egyébként. Jobban szeretem a kisebb korkülönbséget.

De nem én döntöm el, a te életed, te fogsz lefeküdni egy apàd korabeli pasival ha összejössz vele.... Most komolyan, jobbat, korban hozzàd illőbbet nem talàltàl?? A te dolgod, én csak vàlaszoltam a kérdésedre ( leírtam a véleményem).

2018. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!