Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normálisak ezek az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak ezek az érzések egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyjából 19 hónapja ismerem páromat. Már együtt is élünk és ez hozta elő a problémákat. Mindketten elváltunk, nem vagyunk már fiatalok, gyerekeink felnőttek. Nagyon jól indult a kapcsolatunk, de mostanra boldogtalannak érzem magam hiába szeretem őt. Olyan megszokott lett minden, ugyanaz a napi program ha mindketten otthon vagyunk. Szoktunk néha menni ide-oda, de az otthoni dolgok unalmasak. Sőt kezd teher lenni az alkalmazkodás, a számomra sok szex, az ebédről való gondolkodás. Én vagyok a nő. Pedig igazából nem tudok páromra rosszat mondani, azt leszámítva hogy nekem tényleg sok az ágyban való közeledése. Ezt mondtam is neki már többször, de azt látom nem tud mit kezdeni az érzéseimmel. Kérdésem az lenne érzett e valaki hasonlót, néha azt hiszem talán nem is nekem való a párkapcsolat, esetleg jobb lenne egyedül kötöttségek és elvárások nélkül. Vagy szedjem magam össze mert bennem van a hiba?
2018. nov. 25. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú egyedüllét után nehéz újra alkalmazkodni máshoz, de ha alapvető dolgokban nagy különbség van (ilyen a szexuális étvágy), akkor nem illetek össze.
2018. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Fiatalabb vagyok nálad, de 10 éve boldog házasként szerintem ezt a kapcsolatot nem kellene erőltetni. Minden nap örömmel főzök, gyakran a férjem kedvenceit (sem én, sem a gyerekek nem szeretjük a palacsintát pl, de 2-3 hetente szívesen sütök neki párat), vágyom rá, nem lehet túl sok a szex és szívesen csinálom vele ugyanazokat az unalmas dolgokat is, ha nincs éppen program, mert vele az sem unalmas. Nem mondhatom meg, hogy mit tegyéla kapcsolatoddal vagy az életeddel, de én nem tudnék így élni, akkor inkább egyedül.
2018. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, én inkább egyedül élnék. Gondolj bele, magad vagy, senkihez nem kell alkalmazkodnod. Gondolom (mivel elvált vagy és nagyon kár a gyerekeid), azért van egy lakásod Neked is, szóval én senkiért fel nem adnám a függetlenségemet. Nem tudom, hány éves vagy, de az élet rövid ahhoz, hogy most elmenjen erre mondjuk tíz éved, és akkor rájöjj, hogy mégis külön.
2018. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
nagyon kár a gyerekeid = nagyok már a gyerekeid
2018. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Na szóval érted, nem feltétlenül kell párban élni, és van, akinek nem való, nincs ebben semmi elítélendő.
2018. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
nem kell egyedül élned, csak nem ő a megfelelő partner a számodra.
2018. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a kolléganőim többségétől nem azt hallom hogy annyira örömmel főznének. Munka után inkább tehernek érzik. Persze nem ez a legfőbb problémám. Egyébként páromhoz én költöztem, nincs önálló lakásom ahol egyedül tudnék élni teljesen. Én igazából azt nem értem hogy mikor végre közel az ötvenhez találok valakit akivel szeretjük egymást és minden jól indul, hogyan romolhat ez el különösebb ok nélkül. Nem hinném hogy sok esély lenne másban megtalálni az igazit. Ezért mondom talán nem nekem való az együttélés. Vagy pusztán a nekem sok szex miatt is érezhetem ezt? Nem tudom mit tegyek.
2018. nov. 25. 21:28
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

de hát honnan költöztél oda másfél éven belül, eddig hol laktál? nagyon szomorú, hogy ennyi idős korodra nincs hol laknod önállóan.

Viszont ha ilyen helyzetben vagy, akkor kár azon gondolkozni, hogy jó-e neked ez a kapcsolat. Szerintem örülj, hogy van tető a fejed fölött. És igyekezz lakásra gyűjteni, mert nagyon könnyen hajléktalanná válhatsz, ha eléred a nyugdíjkorhatárt. Vagy dolgozhatsz életed végéig.

2018. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%

Én is 4x felett es 4 éve jöttünk össze. Nálunk a szex fordítva van én igénylem többet de mi ezt meg tudtuk beszélni, mindketten alkalmazkodtunk :)

Nekem sosem unalmas vele, mindig "szocsatazunk" imadunk hülyeskedni a gyerekekkel is. Szivesen főzök eleve mindenki miatt kell, meló után is. Mivel nagyon hálás, megbecsül es a tenyerén hordoz, igy meg akkor is jo mikor semmit se csinalunk szeretjuk az allandó semmittevést :-)

Ha vmi nem.jo, azt nem szabad erőltetni. Mar nyilvan nem erzel ugy iranta.

2018. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hajléktalan, csak a lakásomban más él és nem akarom a helyzetet bolygatni. Főzni pedig azért nem szeretek mert munka után engem más kapcsol ki. De mint mondtam nem ez a fő problémánk. Én is többször próbáltam beszélni már ezt a szex dolgot, de párom ha közelembe kerül otthon minden nap akarná,ilyen a természete, neki az fontos. Nekem pedig ez a gyakoriság teher. És talán emiatt romlik a kapcsolatunk.
2018. nov. 25. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!