Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normálisak ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normálisak ezek a dolgok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A haverom barátnője alapvetően normális, nem nyafka, talpraesett. De amikor a haveromról van szó, van egy nagyon béna oldala.

- Pl. nem visz táskát, bepakol a haveromhoz, aki így többet cipel.

- Folyton játsza a figyelemhiányosat meg a sértettet. Pedig nagyon odafigyel rá a haverom, nem lenne oka panaszra. Minden programra elhozza, foglalkozik vele.

- Mindig hazakísérteti magát, ha olyan a helyzet hogy egyikük sem megy át aludni a másikhoz, de együtt voltak. Akkor is ha késő van, és a haveromnak kelnie kell, és neki ez kerülő, és kerülő nélkül is 3X annyi ideig tart neki hazamenni.

- Folyton a haverom fizeti helyette a programok költségének jó részét, a barátnő csak minimálisat. Nekem ez a legfurább. Akár ha tőlünk függetlenül utazni mennek, akár ha a baráti társaságunk csinál programot. Pl. a végén mikor mindenki beadja a részét, az úgy néz ki, hogy jó akkor a szállás díja, azt még beadja mindenki. Jó akkor a közös kaja költsége leosztva, a haverom dupla adagot tesz be és mondja hogy a barátnőjéét is ő fizeti. Ott nem ő az egyetlen barátnővel, a többi érdekes mind ki tudja fizetni amit elszórakoik. Vagy ha egy sokkal kisebb dologról van szó, pl. enni megyünk, vagy lakàsban gyűlünk össze és oda kell hozni valami harapnivalót, mit gondoltok a lány hozzáteszi a részét? Nem! 100% a haverom hívja meg enni vagy vesz közösbe ropogratni- és innivalót.

Most így ennyi jutott eszembe, egyébként másik haver azt mondta, nem tapasztalt semmi furát, de szerintem ezek így nagyon eltérnek a normálistól. Nekem is van barátnőm, többet utazunk mint ők, mégis cipeli a cuccait, és mindenben 100% állja a részét, sőt... Nem kell ajtóig kísérgetni mint egy ovist, ha mindketten gyalog vagyunk és más irányba megyünk este. Maximum annyi, hogy az én barátnőm is tudja a figyelemhiányosat játszani, mondjuk ez nem menti fel a haveromét, mert a haverom többet foglalkozik vele úgy saccolom.


2017. máj. 3. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Itt inkább az a fura, hogy neked nem alapo dolog az, hogy este hazakíséred a barátnődet, hogy semmi baja ne essen, hanem még ezt is tehernek éled meg
2017. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem majd a "haverod" tudja... fogalmad sem lehet a lány anyagi helyzetéről vagy akármilyen helyzetéről, úgyhogy végképp nem értem, minek kéne beleugatnod vagy pláne ide is kiírnod. Egyedül azért irigyellek, mert nem érted, hogy minek kell késői órákban, sötétben egy lányt hazakísérni, mert ebből nyilvanvalóan kiderül, hogy te a Béke Földjén élsz, ahol még semmi rosszról nem hallottál.
2017. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a "nem visz táskát" dolgot én is utálom, a férjem szokása, meg egy nagyon jó barátnőmé volt, amikor sűrűbben jártunk szórakozni. Ezt úgy hidaltam át, hogy hát nem tudom, ismered-e azt, amikor a nők hatalmas malaclopó táskával mászkálnak, akkor is, ha csak egy telefon meg egy tárca meg egy kulcscsomó van náluk. Na, én egy ideje szándékosan kis táskákkal járok. Vagy éppen akkorával, amiben elfér az, amit viszek. Nem vagyok csomagmegőrző, basszus.

A figyelemhiányról annyit, hogy van, aki többet lógna az aktuális partnerén, mint más. Meg olyan is, aki képtelen feltalálni magát társaságban, azért ilyen. Ez egy más beállítottságú ember szemszögéből borzalmasan irritáló lehet. Én sem bírom, ha a nyakamon lógnak és általában nyitott vagyok, ha bekerülök egy baráti társaságba, így nem is tudnék folyton a párom se.ggében ülni. De ez a lány, úgy látszik, pont másmilyen.

A többire nem tudok mit írni. Lehet, hogy tényleg a barátod fejére nőtt a barátnője, de én el tudok képzelni helyzetet, amiben indokolt a viselkedése.

Például azért kísérteti haza, mert olyan környéken lakik, ahol nem szívesen mászkál egyedül.

Az anyagi helyzetéről sem tudok semmit. Lehet, hogy rosszabb, mint a bandában bármelyikőtökének

2017. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Semmi közöd más kapcsolathoz, eleve nem látsz bele. Mondjuk a táska ügyet én sem szeretem.
2017. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Ne is haragudj de részleget tévesztettél. Azt hittem hirtelen a tini párkapcsolatokba kerültem.

Amúgy nem tudom, de szerintem nem értesz a nőkhöz. Nálunk is alap dolog hogy hurcol magával ide oda, kísérget, fizeti a részem, elkényeztet. pedig nem kérem, csak a szerelmét. tudod miért van ez? mert tudja hogy kell bánni egy nővel. nem basszuk ki a nőt az utcára h akkor menj haza egyedül, vagy bármi.

meg nálunk ez alap dolog hogy sülve főve együtt vagyunk, lehet gyömöszölni szeretgetni, imádjuk egymást. idén lesz az esküvőnk.

ne fájjon ha a haverod is ilyen mint az én párom. :)

20n (28f)

2017. máj. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz megítélni, mi a normális egy kapcsolatban. Ami az egyik embernek természetes, az a másiknak no-go kategória. Ami a kapcsolat elején még necces, arra 10 év után rá se hederìtesz. Amihez foggal-körömmel ragaszkodsz az elején, 3-4 év múlva érdektelen lesz. A fontos kérdés, hogy működik-e a kapcsolat, jól érzik-e magukat a felek. Ráadásul attól, hogy valami nem normális, még lehet működőképes. Nálunk pl.a férjem keresi a pénzt, én itthon vagyok a gyerekekkel. Mégis én kezelem a családi kasszát. A férjem annyira kiszállt a pénzügyeinkből, hogy azt se tudja, mennyi pénzünk van. Normális? Nagyon nem. De működik, mert gyarapszunk. Lehet, hogy a haverod kapcsolatában is látsz olyanokat, ami szerinted nem normális. De ha működik, akkor hagyd őket, hadd csinálják, ahogy nekik jó.
2017. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, neked nem ALAP, hogy későn hazakíséred a barátnődet?

- hát, nekem ha még kerülőt is kell tennem, tlejesen természetes, hogy nem engedem egyedül mászkálni éjszaka.


- az én párom is szokott hozzám pakolni, ez pontosan egy sál-pulóver, meg egy irattartónyi cucc - hatalmas súly, komolyan

- fizetés: engem nem vág földhöz négy normális sör (500-600 ft/db), meg két zacskó csipsz, mert kb. 3x annyit keresek, mint a barátnőm, ne ő fizesse már ezeket


Egyébknt: neked ehhez semmi közöd, amíg ez nekik megfelel, így csinálják, és pont.

Ne szólj bele a haverod nőügyébe, mert nem tudhatod, egyébkénr négyfalközt milyen a csaj, meg mit ad amúgy a közösbe.


33ffi

2017. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jaj szia, megint te? :) Egyszer már kiírtad ezt a kérdést, de akkor érdekes módon lány voltál... ;)
2017. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy a nem normalis, paran mar leirtak, miert...
2017. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#5ö vagyok, miért pontoztatok le :)
2017. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!