Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek nem voltak normálisak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek nem voltak normálisak egy kapcsolatban ugye? Vagy türelmetlen voltam? Még mindig nagyon bánt.

Figyelt kérdés

Volt egy 5 hónapig tartó kapcsolatom. Nagyon jól indult, órákig beszélgettünk,jól éreztünk magunkat együtt. Úgy éreztem végre találtam egy normális pasit.

Lelkendezett,hogy el fogja mondani a szüleinek,hogy együtt vagyunk. Ez volt 1 hónap után. 3 hónap után még mindig nem tudtak rólam a szülei. Ha nálam volt és hazatelefontált,akkor mindig hazudott valamit. Pl. egy havernál van, vagy most indul boltba.

3 hónapig úgy voltam,hogy majd,ha akarja,elmondja. De kezdtem ideges lenni,mindegy ilyen telefonnál.

Szóvá is tettem,de erre mindig az volt a válasz,hogy elmondja,ha úgy érzi. Különben is,mikor mondja el? Otthon egy vasárnapi ebéd kellős közepén?

Nagyon megbántott,de még vártam, hátha változik valami.

Másik furcsa dolog,hogy az ő albérletébe ( vidékiek vagyunk és Budapesten tanulunk) soha nem hívott meg. Nem is volt ezzel problémám,addig amíg el nem jött a vizsgaidőszak. Nem találkoztunk ugyanis már 1 hete,akkor kérdeztem tőle,hogy mi lenne,ha én mennék el hozzá az albérletbe,mondván ő hozzám nem jön,mert nem akarja cipelni az öltönyét.

Erre az volt a válasz,hogy nem mehetek,mert nem beszélte meg a lakótársával plusz rendetlenség van.

Mondanom sem kell,ezek után sem hívott el magához.

Az utolsó csepp a pohárban az volt,mikor a névnapomat felejtette el.

Szakításnál mindezeket újra elmondtam neki. Felháborodott,hogy én türelmetlen vagyok és nem értem meg őt.

5 hónap alatt,milliószor próbáltam vele beszélni,érdeklődtem a családjáról,ahol állítólag minden rendben van,sose mondott semmit,hogy miért nem mutat be. 3 hónap telt el a szakítás óta,de még mindig nagyon bántanak ezek a dolog,főleg a titkolózás és az,hogy egész karácsony és szilveszter alatt nélküle kellett lennem.

Néha elbizonytalanodok,hogy tényleg nem voltam-e türelmetlen?


2014. ápr. 21. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem volt ez a fickó házas? Nekem itt valami sántít, szerintem sokmindent nem mondott el neked...

Ne bántson a dolog, ok nélkül senki nem titkolja el a barátnőjét, úgy értem, hogyha nála minden tiszta (nincs barátnő, nem őrült, stb)

2014. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem! Szóvá tetted, hogy téged bánt a dolog? Igen! Törődött ő ezzel? Nem! Szerintem azzal semmi baj nincs, ha valaki még, ha egy hónap járás után is megemlíti otthon, hogy van valakije. Sőt, szerintem ez a normális. Nem azt mondom, hogy neki úgy kellett volna rohanni a szüleihez, hogy anya-apa megtaláltam a Nagy Ő-t, de nem értem, hogy miért nem lehet arról beszélni, hogy mondjuk ismerkedik valakivel?!

Az meg oké, hogy csak úgy vihet fel valakit az albérletébe, hogy megbeszélte a lakótársaival. Hát beszélje meg. Ezt sem értem, hogy mi volt neki ebben olyan nagy probléma?! Megbeszéli velük, kész vége. Megvan akár 5 perc alatt. Azt meg ne csináld, soha senki kedvéért, hogy félreteszed önmagad, csak azért mert a másiknak úgy jó! Egy normális kapcsolatban egyik félnek sem kell tűrnie, nyelnie, hanem egyformán élvezik azt..!!

2014. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én sem értettem,hogy miért nem lehet megemlíteni. Lehet otthon volt neki valakije.

Mert lett volna alkalom,úgy kb 3 hónap után,hogy akár be is mutasson a szüleinek,mert kísérték a vonathoz,amivel mentünk vissza Pestre,de akkor mondta,hogy ne adjak neki puszit,nehogy meglássák a szülei. ott tört el bennem valami.

2014. ápr. 21. 17:32
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Jesszus, hány éves az exed ? 5?
2014. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát sajnálom, gondolom milyen rossz érzés lehetett! Tudom, könnyű mondani, hogy ne bánkódj, és, hogy idővel elmúlik, de tudod miért van az, hogy még mindig nem enyhült ez benned? Azért, mert magadat hibáztatod! Márpedig így kívülállóként szemlélve igenis sokat tettél a kapcsolatért, hogy eljusson odáig, ahová eljutott. Mert végül is csak rajtad múlt, és nem rajta! Hidd el, nincsen veled semmi baj, főleg nem a türelmeddel! Inkább azt mondanám, hogy ha mégis csak a bajt keresed, azt találd meg, hogy túlságosan is türelmes voltál, és túlzottan csak őt nézted, amiből te semmit nem láttál viszont!
2014. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! 5 + 20 éves :D
2014. ápr. 21. 18:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,jó volt a hozzászólásodat olvasni,kedves utolsó. Az életkort meg bocsánat,az utolsó előttinek írtam. :)
2014. ápr. 21. 18:21
 8/8 anonim válasza:

Örülök, ha tudtam segíteni! :)

Sajnos én is jártam már úgy, hogy akár hónapokon keresztül tudtam rágódni ilyen vagy akár más dolgokon (túlságosan lelkis vagyok). Persze nem azt mondom, hogy már "megváltoztam", mert ilyen a természetem, de próbálkozom pozitívat is felsorakoztatni a negatív mellé! (De elé jobb lenne, természetesen..)

2014. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!