Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisak az ilyen apróságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak az ilyen apróságok az elvileg jól működő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a barátom 25. Nagyon sokszor hasonlítgat az egyik exéhez, akivel már régen szétmentek, de még mindig kb. hetente felhozza valami mondatban. Hiába mondtam már neki szépen, és ingerülten is, hogy én nem vagyok ő, egyszerűen nem érti meg. Azt hiszi, hogy elkövetem ugyanazokat a hibákat amiket az a csaj, és nem képes megbízni bennem.


Nemrég konkrétan még azt is elárulta, félszavakból, hogy ha rámászna ez a csaj, akkor nem biztos, hogy ellent tudna állni, mert lehet megkívánná...de ennek ellenére szeret, és velem is szeret lenni.


Ráadásul elég féltékeny típus, néha teljesen beképzel dolgokat..múltkor is baráti társaságba voltunk, erre másnap megemlíti, hogy látta hogy hogy néztem "arra a palira" akivel smároltam kb. 2 éve.. holott sehogy nem néztem arra a palira, csak barátilag..


Ez az állapot idővel javulni fog, vagy nem sok esély van rá?

4 hónapos kapcsolatról van szó..


2012. jún. 24. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Folyton az exét emlegeti, akit még most is kíván, ellenben neked ránézned sem szabad másra.

Miért is vagy vele?

2012. jún. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Jellemzően pont azok szoktak féltékenykedni, akiknek bőven van vaj a fülük mögött...hanyagold a pasit sztem. Üdv.
2012. jún. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dögi ***** válasza:
100%
Ha veled van minek emlegeti a volt barátnőjét? Szerintem hagyd ott, kapsz te jobbat. Ha az elején már ez van, mi lesz később? Gondolkozz el ezen. 22/F
2012. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szakítottunk múlthéten:) El küldtem a szőke ribijéhez;)

Most egy munkatársammal szoktam szemezgetni talán több is lessz belőle:)(yn)

2012. júl. 4. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!