Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek szóljak a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a páromnak, hogy állítsa le az exét?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, egy budapesti képzésen ismerkedtünk meg, egy kollégiumban voltunk. Van egy 1 hónapos kislányunk is, összeköltöztünk, mikor megtudtuk, hogy ő érkezik. Az előző kapcsolatából van egy 8 éves lánya, jó a kislánnyal a viszonyunk, engem is nagyon szeret, az anyukájával pedig megvannak az úgynevezett tisztelet körök, semmi különöse, legalábbis eddig azt hittem... Az ő kapcsolatuk már rokomokban volt, mikor mi összejöttünk, nem egy jó kapcsolatot romboltam szét. Mióta megszületett a kislányom, fb-on kamu profilokról (egyértelmű, hogy az exe, a fogalmazásmódjából és abból amiket ír), olyanokat ír, remélei gyógyíthatatlan betegségben fog szenvedni a kislányom, illetve a párom elhagy engem, mikor a legnagyobb szükségem van rá, ahogy az előző és nálam sokkal szebb, okosabb, jobb anya (ezt így fogalmazta meg) párjával tette... Engem szid? Oké. Lehordott a levelekben minden rohadt fogúnak stb, de a gyerekem élete...? Mit tegyek, szóljak a páromnak? Köszi a válaszokat! N23. Nagyon ideges vagyok!
2018. nov. 28. 10:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp szólj a párodnak és mutassd meg miket írogat neked, persze úgyis mindent tagadni fog az exe.
2018. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lady Beth ***** válasza:
95%
Miért is kéne ezt titkolnod? Szólj neki!
2018. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

Semmit ne tegyél!

Ne vegyél róla tudomást, tudod az élet olyan, hogy visszaüt ott és úgy ahogy soha nem számíatasz rá!

A rosszindulatot a sors szereti "jól megjutalmazni"!

Tapasztalat!

Én a gyermekeimnek mindig is azt tanítottam, soha ne legyenek rosszindulatúak, soha ne kívánjanak másnak rosszat (nyilván nem a melegebb éghajlatra gondolok).

Mosolyogj az emberekre, és meglásd vissza mosolyognak!

A világ és az élet olyan, hogy azt kapsz amit adsz...

2018. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%
Ahogy akarod, de nem is biztos, hogy ő volt, lehet családtag/barát/ismerős, aki őt jobban kedvelte, mint téged vagy téged szimplán nem kedvel. A lánynak ilyet kívánni ronda dolog, a másikban pedig úgyis igaza lesz, hogy akkor pattan le a barátod, mikor nagyon kellene neked. Az elsőszülött gyereke anyja sem volt kivétel, nyilván nem pont te leszel az. Egy NŐ sosem csap le olyan palira sem, akinek éppen rokomokban van a kapcsolata, mert tudja, hogy 2 szabad, teljes ember egyesül egészséges esetben. De majd megtudod úgyis.
2018. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem állítsd le te.Onnantól, hogy téged inzultál, és a közös gyermeketeket átkozza, jogod van hozzá, de tudjon róla a párod is.


Viszont az intelligenciáddal oldd meg a problémát, ne a haját akard kitépni, még ha jól is esne.


Először is célszerű megvizsgálni, hogy mit érezhet a másik hölgy.Ez egyértelműen egy bosszútevékenység, de nem nyílt, nem felvállalt.Ez a harcmodor nagyon komoly önértékelési, és önbecsülési problémákra utal, nem mer kiállni nyíltan, nem mer megmutatkozni, és híján van az egyenességnek.A bosszú pedig mindig a sérült igazságérzetre adott negatív érzelmi reakció.Tehát ez a nő valószínűleg már a kapcsolatban is komoly önértékelési zavarokkal küzdött, olyan rög-eszmékkel amiket az elhagyódás érzése egy másik nő miatt (aki bárki lehetett volna, de te lettél) meg is erősített.


"jó a kislánnyal a viszonyunk, engem is nagyon szeret"


Ez pedig az ilyen sérült embereknél egyértelműen féltékenység-generátor.


"Mindig azt a legnehezebb szeretni, akinek a legnagyobb szüksége van rá."


Közelíts felé szeretettel, empátiával, elfogadással.Az fog hatni a lelkére.


"Lehet, hogy személyiségzavar, de attól még igazi szenvedés."

2018. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Megmutatnám ezeket az üzeneteket a páromnak aztán rábíznám a dolgot.
2018. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Nyugodtan mutasd meg, úgyse fog csinálni a pasid semmit.
2018. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén: 3 éve vagytok együtt, de 10 hónapja költöztetek össze, mikor terhes lettél, hogy el tudd szedni ezt a főnyereményt a családjától. Most pedig azt hiszed, hogy azzal, hogy jópofizol a lányával, nem tettétek tönkre az életét a válással. Biztos vele is már eleve xar volt a kapcsolat, nem te bombáztad szét...

Most pedig rosszul esik a pici lelkednek, hogy szívből gyűlöl az exe, és nem is érted, hogy miért...

Úgy látom a párodnak ez az alpári proli lotyó stílus jön be, amit ti ketten képviseltek.

Nyugodtan vond be, kimondottan élvezni fogja ezt a cirkuszt, hogy tépik egymást a nők érte.

2018. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért lennék alpári proli lotyó, mert olyan ember a párom, akinek már van egy gyereke? Ugye ezt sem te sem gondolod komolyan? Nem vagyok proli alpári, vasúti dolgozók vagyunk mindeketten a párommal, becsületesek, dolgosak! De inkább nem is a páromnak szólok hanem mondta a barátnőm inkább jelentsem fel becsület sértésért, holnap reggel rendőrségen indítok, aztán majd gondolkodik, kinek a gyerekét gyalázza átkozza! Főleg úgy hogy én az övét szeretem, megadunk neki mindent mikor itt van nálunk! Nem értem ezt! Jaaa és nem úgy "szedtem el", hogy terhes lettem, ország másik végében élt, 2 évig távkapcsban voltunk, a szüleinél lakott, aztán ide költözött hozzám, hogy közel legyünk, szolgálatot is itt teljesít és utána lettem terhes, úgyhogy nem tudom MI JOGON beszélsz velem így! Értelmes válaszokat köszönöm!!!
2018. nov. 28. 14:03
 10/15 A kérdező kommentje:
És egyáltalán nincs tönkre a gyerekere, az exének is van új párja évek óta, velük is élnek, ennyit erről!
2018. nov. 28. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!