Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom apja szerint, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom apja szerint, csak kihasználom anyagilag a fiát. Szóljak a páromnak, hogy nekem ez rosszul esik?

Figyelt kérdés

Itt aludtam az este a páromnál, gondoltam megvárom ma, amíg dolgozik. Ő a testvérével lakik albérletben. Délre a testvére átment ebédre az apjukhoz aztán miután hazajött furcsa dolgokat mondott.

Állítólag azt mondta az apja, hogy én olyan lány vagyok vagy tűnök, aki kihasználja a fiát. Meg, hogy szerinte és az élettársa szerint ők úgy tudták, hogy mi csak szex kapcsolatban vagyunk, semmi komoly.. Ledöbbentem! Lassan 3 hónapja vagyunk együtt, igaz, hogy szexkapcsolatnak indult, de több lett belőle. Azon kívül nem is értem az apját, amikor tudja, hogy decembertől itt fogok én is lakni. Az elmúlt 3 hétben segítettem pakolni a költözésben, még betegen is! Azt meg főleg nem, hogy miért gondolom ilyeneket. A legtöbb esetben én vagyok az, aki fizet, mert bár a párom dolgozik, de szinte az egész az albérletre meg a felújításokra megy el. Én ezt fel se hozom neki, hogy fizesse vissza vagy ilyesmi. Rosszul esett ez a kijelentés. 23L


2017. nov. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj neki! Jobb az elején letisztázni ezeket. Szerintem ha jobban megismer, akkor rájön, hogy tévedett. Próbálj meg összebarátkozni vele!
2017. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod nem közölte még az apjával normálisan, hogy nem csak dugópajti vagy. Szólj a párodnak mindenképp, ezt neki kell tisztáznia az apjával.
2017. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Biztosan nem ok nélkül gondolja.
2017. nov. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is az ugrott be, hogy nem véletlenül gondolják így... Egy normális kapcsolatban, ha komolyan gondolom az adott emberrel, akkor erről a szülőkkel is beszélek. Minimum egy bemutatás, hogy ő itt a barátnőm vagy valami. Meg azért ha tényleg jó a kapcsolat akkor ezt a szülők is látják rajtatok.
2017. nov. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szólj a párodnak, hogy ne legyen ilyen puhap_cs, és legyen kedves őszintén elmondani az apjának, hogy mi a helyzet veletek. Akkor apuka sem találna ki hülyeségeket - talán.
2017. nov. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!