Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az oka annak hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pumukli alfahím kérdése:

Mi az oka annak hogy sok együttélő pár nem alszik együtt? Mondjuk én is egyedül szeretek aludni. Belebetegednék ha meg kéne hogy osszam az ágyamat.

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
Engem is érdekel, meg az is, hogy mennyi idő után és mi az oka, hogy nem alszanak együtt. Én el se tudnám képzelni, hogy külön aludjunk.
2018. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%

Mert a faxnak kell mindig együtt lenni.


Legalább éjszaka had legyek már egyedül... főleg akkor, ha ki akarom verni.

2018. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

"Mi az oka annak hogy sok együttélő pár nem alszik együtt?"


Ezt honnan szeded? Van hozzá valami hiteles forrásod vagy valami statisztikai alapod?


Én jobban szeretek olyannal aludni akit szeretek, de nekem sokszor vannak rémálmaim ezért sokszor felriadok éjjelente. Nem tudom, hogy ezzel zavarnám-e a másikat vagy felébredne-e de, ha igen akkor jobb egyedül.

2018. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

1. Eltérő munkarend, munkaidő.

2. Horkolás, prüszkölés, szuszogás stb.

3. Eltérő bioritmus: éjszakai bagoly vs. tyúkokkal fekvő.


Ilyesmik.

2018. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem ez mindig fura volt.. el nem tudnám képzelni:D
2018. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim külön alszanak, mióta kettesben maradtak a háromszobás házban. Ok: alvásügyileg anyám pacsirta, apám bagoly.
2018. szept. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Eltèrő èletritmus
2018. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány pár nem alszik együtt, de akik nem alszanak együtt, ott ezek lehetnek a fő okok (ha nincs baj a kapcsolattal):

eltérő munkarend, vagy valami miatt nem hagyják egymást aludni, ez lehet horkolás, forgolódás, éjszakákba nyúló ágyban olvasás vagy nagyon korai kelés, különösen az éberebben alvó félnek lehet ezekkel gondja, ha nem tud pihentetően aludni, mert a másik ebben (akaratlanul) zavarja

Nekem pl. a horkolás a mumusom.

2018. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem voltam még "együtt alvós" kapcsolatban, de én például nem nagyon tudom elképzelni, hogy valaha is képes leszek valakivel egy ágyban aludni. Volt már, hogy nyaraláson egy franciaágyban kellett aludnom valamelyik családtagommal és egyszerűen képtelen voltam úgy aludni. Én nagyon felületesen alszom, a legkisebb szuszogásra, mozdulatra, horkolásra felébredek és csak nehezen tudok visszaaludni és nyilván nem reális elvárás, hogy valaki néma csöndben, mozdulatlanul feküdjön mellettem, hacsak nem halott az illető. Arra pláne felébrednék, ha álmomban ölelgetne vagy fogdosna, aki mellettem alszik. Ha a párom nem nagyon mély alvó lenne, akkor valószínűleg őt is zavarná, hogy álmomban rengeteget mozgok, forgolódok. Hiába szeretek valakit, ha ennyire inkompatibilisek vagyuk, akkor kénytelenek leszünk külön aludni mindkettőnk nyugalma és megfelelő minőségű és mennyiségű pihenése érdekében. Ettől még ugyanúgy szerethetjük egymást, nem csak alvás közben lehet összebújni.
2018. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
A szüleim kb. 10 éve nem alszanak együtt, anyum mindig azt mondja rá, hogy a szexhez nem kell közös szoba. :) Amúgy ő kettő körül mindig felkel és olvas egy órát kb., apum pedig négykor kel.
2018. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!