Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van köztetek olyan, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki úgy érzi, a GYK "átmosta az agyát" és ez az egész már az életére is kihat?

Figyelt kérdés

Aki sok időt tölt itt, szerintem hajlamos lehet arra, hogy egy idő után GYK-s szemüvegen keresztül nézze a világot, mert az oldal átformálta a személyiségét, a világlátását. A másik nemre máshogy tekint, máshogy viszonyul hozzájuk, a szerelem fogalmát máshogy kezdi el értelmezni, a család intézményét... És ez azóta van, hogy gyakori vendége a "gyakorinak" - korábban nem ilyen volt a jelleme, a gondolkodása.


Van köztetek olyan, aki ezt egy ideje már tapasztalja magán? Hogy pusztán amikor lemegy az utcára, bemegy a boltba vagy mondjuk társaságban van, olyan, mintha végig rajta lenne a GYK-s szemüveg és mindent azon keresztül nézne? Tapasztaljátok magatokon az oldal személyiség- és világnézet-formáló hatását, akár pozitív, akár negatív értelemben?



2018. dec. 7. 11:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

És csak mossák az agyad és csak mossák az agyad :D

Nekem már rég átmosta az agyam egy reptoid, úgyhogy a gyk semmi ahhoz képest.

2018. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Sajna ekkora hatással nem volt még rajtam a Gyk., mert figyelembe kell venni, hogy egy ideje igencsak az iskoláskorúak nyomulnak ezen a honlapon... Annyiban hat ki rám, hogy egyes topikok miatt napi szintű vendég vagyok.
2018. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%
Sajnos igen, hatással van rám, méghozzá a kapcsolatomra. Két éve észrevettem, hogy egyre elégedetlenebb vagyok a párommal, hatással volt rám, hogy itt állítólag mindenkinek tökéletes kapcsolata van egy Adonisz férfival és a legkisebbek hibáért dobják a másikat. Aztán másfél évre jegeltem az oldalt és láss csodát, semmi bajom nem volt a párommal ez idő alatt. Szóval amikor érzem, hogy megint elégedetlen vagyok, akkor dobom az oldalt.
2018. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

#7 miért baj ha valaki már fiatalon tudja ,hogy nem akar gyereket?

Én sem szeretnek szülni.

2018. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
# 14 gondolom azoknál baj, akik szeretnének közös gyereket
2018. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
Abban a gyerekmániás országban semmi nem fontos, csak az Isten Áldása. Aki meg nem akar az ne is éljen tovább.
2018. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Erdekes kerdes. Aki tanacsert jon az konnyne csapdaba eshet. Aki tanacsot ad az inkabb immunis. Szerintem rengeteg embernek lesz rosszabb elete ha az itt kapott valaszok alapjan cselekszik. Kulonosen a parkapcsolati kerdesek erintettek.
2018. dec. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem befolyásol az oldal.


Amit látok, itt mindenki kőgazdag vagy mélyszegény.

Agyon diplomázott, aluliskolázott.

Mindenkinek mentális problémája van, drpressziós, pszichológushoz jár.

Nem látok átlagembereket.


Csak reménykedem benne, hogy a kérdések nagy része kamu, mert hihetetlen, hogy ennyi buta ember van.Elszomorító.


A fiatal felnőttek megnyilvánulásai olykor nevetségesek, máskor bicskanyitogatóak.


Rengeteg a perverz, beteg elme.


Mégis hatással van rám a GYK. Örülök az életemnek, a családomnak, az épp elmémnek.

2018. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jaj de tudtam hogy fájni fog az igazság :D
2018. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem faj csak nem fogok szülni és ezt egy kormány , senki nem szabhatja meg nekem. Nem érdekel kinek tetszik vagy nem. Vallásos meg nem vagyok
2018. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!