Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tehetnék, létezhet erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, létezhet erre "kompromisszum"?

Figyelt kérdés
Egy olyan szituációba keveredtem amit nagyon nem tudom hogy lehetne megoldani. A párom és én is nőneműek vagyunk mindketten(ítélkezést nem kérek, köszönöm) Van köztünk pár év korkülönbség, nem vészes, de sajnos pont abban az időszakban vagyunk amikor számít az az egy-két év plusz. Ő nagyon szeretne babát vállalni és meg is értem végül is ha úgy nézzük biológiailag fogy az idő és én is szeretnék majd babát, viszont még nem érzem azt, hogy ennek itt lenne az ideje. Most kezdtem el szakmában dolgozni, most vagyok a létra legalján és ha a babakérdés gyakorlati részét etikus úton nézzük a mi esetünkben ez sem két fillér. Sajnos ém azt érzem, hogy nekem még kell pár év ahhoz, hogy talpra álljak anyagilag, hogy azt mondhassam, hogy most már meg tudom adni mindazt a babának amit megérdemel/szeretnék. Ő viszont nagyon rágja a fülem ezzel a baba kérdéssel, hogy mikor lesz már és látom a szomorúságot a szemében amikor mondom neki, hogy még nem állunk rá készen. Mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?
2018. dec. 10. 16:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Abszolút megértem így ennek tudatában a döntésed !

Így valóban nagyon nehéz lehet, és teljesen reálisan látod át ezt az egészet.

Csak remélni tudom, hogy meg fogjatok tudni beszélni !


Örökbefogadáson, vagy egyéb más alternatívák mellett szeretnétek majd dönteni, idővel ?

2018. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Veheted ítélkezésnek is felőlem, de majd ha ti ketten magatoktól össze tudtok hozni egy gyereket, akkor legyen, áldásom rátok... :))

Miért kell ezt erőltetni? Attól hogy szereztek spermiumot, még nem lesz a gyerek a tiétek. A gyerek fel fog nőni és meg fogja kérdezni, hogy hol van és kicsoda az édesapja... És igen, annak a férfinak joga lesz hozzá, akár tetszik, akár nem. Ez a testnek, a szexualitásnak és az emberi jogoknak maximális sárba tiprása. Lehet érvelni, hogy a férfi ehhez hozzájárul (jah, nagyon jó, hogy egy hülyével több, aki reprodukciós eszköznek tekinti magát, sok önbecsülése lehet), de itt főleg a gyerek szempontja számít. Az a gyerek egy önálló ember, nem a tulajdonotok.

2018. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én szívesen fogadnék örökbe is, nekem nem volt sose az fontos, hogy a sajátom legyen a pici, de barátnőm mindenképp sajátot szeretne, ezért is a probléma, mert örökbefogadásnál nem "sürget" annyira az idő. Egyébként köszönöm a jó kívánságokat jól esik tőletek :)
2018. dec. 11. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!