Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl, vagy tényleg gáz, hogy a barátnőm az öccsétől függ?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt egy egyébként boldog párkapcsolatban. Egy zavaró tényező azonban, hogy a barátnőm a 8 éves öccsétől függ. Ha az anyja úgy dolgozik akkor ő viszi suliba vagy ő megy érte és vigyáz rá, plusz a programjaink és az együttlét is ahhoz van kötve, hogy az öccsére kell e neki vigyáznia ami engem rendkívül zavar. A legrosszabb pedig, hogy nem érzem, hogy akár a szülei akár ő változtatni szeretnének ezen. 8 évesen már azért igazán lehetne valaki annyira önálló, hogy nem a felnőtt nővérét tartja vissza, hanem legalább egyedül jár iskolába. Beszélni pedig egyáltalán nem lehet erről a párommal mert mindig felpukkad ha előhozom a témát. Így például egy összeköltözésen sem lehet gondolkodni mert hát akkor mi lesz a tesójával.

2018. nov. 8. 13:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Tesó egy másodikas kiscsávórol beszélsz.. ha nagyváros mèginkább ne járjon egyedül, egy ajtót lehet nem tud kulcsra zárni..
2018. nov. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
93%
Persze, majd anyukája otthon hagyatja a 8 éves kisgyereket, mert a lánya aktuális hapekja így kívánja, és zavarja őt, hogy a barátnőjének dolga van. Vagy majd a 8 éves kisgyerek hazatalál egyedül az iskolából. Meg el is megy. Mert téged zavar. Gondolkozzál már el egy picit a fontossági sorrenden. Elhiszem, hogy neked annak a tetején a makkod és te vagy, a világ meg a tökeid körül forog, de másnak nem.
2018. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
93%

Hallod... én se vagyok oda a gyerekekért, de mit csináljon, ha van egy 8 éves tesója? Nyilván nem önálló még egy ekkora gyerek.

Azt hittem a kérdés alapján, arról lesz szó, hogy van egy 30as nőd és a 28 éves öccse véleménye a szentírás számára. De hogy azon vagy fennakadva, hogy egy épphogy iskolás gyerek miért nem önálló még... hány éves vagy te, 16?

2018. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok de nem nagyvárosról beszélünk, 10 percre van a suli. Egy 27 éves nőnek meg ne az legyen már a legnagyobb gondja hogy az öccsére vigyáz. Én is egyedül jártam iskolába ennyi idősen mégsem lett bajom
2018. nov. 8. 13:38
 5/36 anonim ***** válasza:
98%
Figyelj ez csak kompromisszumok mentén lehet rendezni, de attól tartok, hogy ahhoz neked is engedned kell...
2018. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

Majd akkor a 27 éves felnőtt nő eldönti, hogy miért és kiért fog felelősséget vállalni.

Én huszonéves már felnőtt vagyok, de van egy testvérem, aki még kisgyerek, és ha az aktuális faszi azt kérné, hogy hagyjam magára a testvéremet délután vagy hagyjam, hogy "hazataláljon", akkor annak arra van az ajtó. Mert ez egy felelősség. Mert ha bármi törtenne vele, mialatt a barátnődnek kellett volna vele lennie, akkor mit csinálsz? Mosod kezeidet, hogy de te anno, mar x evesen egyedül jártál haza, aztán mégse lett semmi?! Viselkedjél már felnőtt ember módjára.

2018. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy felnőtt viselkedésről beszélsz, nem tudom mi köze van a kettőnek egymáshoz. Egy faluban 10 percre a házuktól haza tud találni, nem hülye gyerek.
2018. nov. 8. 13:46
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Én is 6 évesen egyedül jártam a faluban a suliból haza, meg be, de neked ehhez semmi de semmi közöd hogy ki mit csinál, és h látja jónak a gyereknevelést, v annak segítségébe.

Semmi...

2018. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
98%

"Egy 27 éves nőnek meg ne az legyen már a legnagyobb gondja hogy az öccsére vigyáz."


Hanem helyette egy felnőtt férfi legyen a legnagyobb gondja, aki nem tudja magát valami értelmes tevékenységgel elfoglalni, amíg a párja - időnként, amikor az anyukájuk munkaideje úgy kívánja - reggel suliba viszi a kisöccsét, vagy délután hazakíséri?


A kis srác 8 évesen legyen annyira önálló, hogy egyedül maradjon otthon pár órára, neked meg ugyanez gondot okoz?


(Mert nem azt írtad, hogy soha nincs rád ideje.)

2018. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy maradjon egyedül ezt nem tudom honnan szeded. De suliba tudna egyedül járni.

De hát ezek szerint velem van a gond ha úgy gondolom, 27 évesen probléma ha még az elköltözést vagy a munkavállalást sem tudod megtervezni, mert nem tudod megoldani az öcséd suliba hordását. Van egy anyja és apja, úgy gondolom ha megcsinálták nekik kellene ezt megoldani, nem a másik gyereküket visszatartani az életben.

2018. nov. 8. 14:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!