Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valakinek van tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van tapasztalata tul fiatalon bekerulni egy tul komoly kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Mar 4 honapja ismerek egy sracot, o 27 en 18 es nagyon jol kijovunk. 4 honap alatt minden nap beszeltunk, rengeteget es amikor talalkozunk akkor minden megjobb. Szexualisan is nagyon ossze illunk teljesen tokeletes lenne minden csak hogy kapcsolatban van. Mar negy eve es most azon gondolkozik hogy ott hagyja a parjat (o 22 eves) hogy velem legyen. Viszont tudom hogy ez nagyon komoly lepes lenne a reszerol es az en reszemrol is nagy elkotelezettseget jelentene. Voltam mar mas fiukkal de egyikukkel sem ereztem olyan jol magam mint vele.

Lehet hogy kesobb hianyozni fog hogy a kora huszas eveimben illetve egyetem alatt nem voltam szingli? Mert en a szepseget is latnam a dolognak hogy pl egyetemen nem lennek egyedul, lenne aki tamogatna a tanulmanyaimban.


Volt valaki hasonlo helyzetben hogy ilyen fiatalon belekerult egy ennyire komoly kapcsolatba? Illetve mi lett a vege? Ha egy 5-6 ev mulva jonnek ossze vele semmi ketsegem nem lenne de felek hogy mi van ha hianyozna a szingliseg nehany ev mulva?



2018. nov. 6. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Faszé trollkodsz :D
2018. nov. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Gyökér...
2018. nov. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"egy ennyire komoly kapcsolatba"


Barátnője van, mellette téged dug. Ez ám a komoly kapcsolat alapja.

2018. nov. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis egy 9 évvel idősebb pasi szeretője vagy, és bevetted, hogy majd miattad elhagyja a nőt, fogja a cuccait, és beköltözik melléd a gyerekszobába.

Véresen komoly kapcsolat. Tényleg.

Nyuszika, elhiszem, hogy vehetsz már alkoholt, és a pasikád felnőtt, de please, tini kategóriába írjátok már ki a 12 éves szintű siránkozásokat!

2018. nov. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen voltam ilyen buta és naiv.

Annak az lett a vége, hogy a pasas közben teherbe ejtette a másik nőt, és megkérte a kezét. Csak véletlenül tudtam meg, kiderült, hogy van közös ismerősünk. (Facebook előtti szép idők.) Miközben engem hülyített, hogy elhagyja a nőjét, hónapon óta nincs szex, és alig várja, hogy össze tudjunk költözni, addig ők ketten családot alapítottak, esküvőt szerveztek, és még csak nem is véletlenül csúszott be a gyerek. Ezt a fejemhez is vágta, még pár szemétséggel együtt, amikor kidobtam. Neki állt feljebb, hogy mit nyomozok utána, és eltesz láb alól, ha beszélek a menyasszonyával.

Sajnos ebben is buta voltam, nem szóltam a nőnek, hogy kihez megy hozzá.


Megtanultam a saját bőrömön, hogy sose azt nézzem, hogy ki mit hazudik, azt nézzem, amit tesz. Az igazi jellemére nem az utal, hogy mi szépet mond neked, hogy meg tudjon fektetni. Azt nézd, amit tesz: a barátnőjét csalja, hazudik neki, és neked is, mert nem tart 4 hónapig elhagyni valakit. De ha lecseréli, akkor se tervezz hosszú távra, utánad jön a következő naiv 18 éves, aki azt hiszi, hogy ez a komoly kapcsolat, és nem hisztizik gyűrűért.

2018. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy olyan párost ismerek a környezetemből, aki a mai napig együtt van a tini szerelmével. Mindenki más 6-7-8, valakik 11 év után mentek szét.

Nagyon naiv vagy.

2018. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Van de tapasztalatom benne, házasság lett belőle. Csakhogy akkor mindketten 19 évesek voltunk, szinte együtt nőttünk fel. Hidd el teljesen másképp gondolkodtam 19 évesen, és most 27 éves fejjel! Ami köztetek van alig hinném, hogy komoly lenne...Egy lúzer a pasid, akkor annyira felnőtt, hogy szeretőt tart a barátnője mellett vagy inkább annyira, hogy a korabeli csinos nők között labdába se rúghat mert annyire éretlen. Szerintem ne gondold túl ezt a "kapcsolatot"!
2018. nov. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Mekkora barom vagy.. Miből gondolod, hogy hosszú távra kéne tervezned egy ilyen tetüvel? Lehet hogy elhagyja érted a csajt, de azt hiszed téged nem un meg majd? Naiv kis liba.
2018. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
5. valaszolo, “17 évesen voltam ilyen buta és naiv...” tudnal nekem irni privatban, legyszives, mert en nem tudok irni neked.
2018. dec. 9. 18:52
 10/10 A kérdező kommentje:

Fun fact

Masnap szakitott velem

Lassan 5 honapja mar de meg mindig nem tettem tul magam rajta

Men are evil

2019. ápr. 2. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!