Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit szerettek a párotokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek a párotokban?

Figyelt kérdés
Mit kell tennie a páratoknak, hogy szerethessétek továbbra is?
2018. dec. 13. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Hogy nagyon csendes, mivel nincs is partnerem. 😄
2018. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Szintén zenész 😂
2018. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Szép, okos, házias, jó anya.
2018. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Hogy nagyon hasonló a természetünk. (5 és fél éve vagyunk együtt) (23L)
2018. dec. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ahogy bánik velünk. Csodálatos, gondoskodó férj és apa, tud hülyéskedni és komoly is lenni. Imádom a humorát. Azt, ahogy a lányainkkal és velem is bánik. A legjobb barátom, a legfantasztikusabb szeretőm, a legmarhább haverom és a legnagyobb cinkosom egyszemélyben.
2018. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen normális ember, akit ismerek. Mindent meg tudunk beszélni. A legjobb barátom is egyben
2018. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mit? Nem kell indok ahhoz, hogy szeressem. Szeretem és kész. Mindent.
2018. dec. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az egyik előttem szólóval. Az egyetlen normális ember akivel eddig találkoztam. Ő az egyetlen akivel életem 25 éve alatt teljesen őszintén, tabuk nélkül beszélhettem mindenről, nem szégyelltem soha magam előtte mert tudtam hogy ő ismer, látja hogy kivagyok, igazából. A másik felem. A legjobb barátom. Semmit nem kell tennie hogy szeressem. Nem tudom őt többé nem szeretni, akkor sem ha a párkapcsolatunk véget ér.
2018. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondoskodó, humoros. Többek között ezért is mentem hozzá feleségül.
2018. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Intelligens, kiegyensúlyozott, talpraesett, nagyon figyelmes és irtó jó a humora. Minden apró részletre odafigyel velem kapcsolatban. Pont annyira romantikus, amennyire nekem ideális (nem viszi túlzásba, de nem is áll tőle távol) Mindent meg tudunk beszélni tabuk nélkül,és persze kinézetre sem utolsó :)
2018. dec. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!