Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna ez a párotokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ez a párotokban?

Figyelt kérdés
A barátom csak szakmunkást végzett, de nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy nem is tudott volna mást elvégezni. Két hónapja vagyunk együtt és most kezdem látni mennyivel butább nálam és szinte semmihez sem ért. Pl. még egy filmet sem tud letölteni. Én mindig jó tanuló voltam, becsületesen jártam iskolába, ő meg mint kiderült inkább mellé járt, akiket én mindig elítéltem. De nem csak, hogy buta, sokszor nem tudja magát kifejezni, annyira nincs szókincse és a csúnya szavak sem állnak tőle messze. Például a múltkor is ment valami a tv-ben, erre nem azt kérdezi, hogy mi megy, vagy hasonló, hanem "nem tudom mi a genyó ez" és itt már próbált nem beszélni csúnyán. :(
2018. nov. 18. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha olyan "okos", "tanult" és "intelligens" vagy, mint ahogy az állítod, akkor minek álltál szóba ilyen személlyel, ha ennyire irritál, hogy ennyire tanulatlan?


És miért nem akarod őt megtanítani ezekre? Talán, ha valóban érdeklődnél iránta, akkor lenne türelmed hozzá, hogy megtanítsd.


Ja, és hasonló hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.

2018. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanítsa őt az iskola. Nem tudnék felnézni arra, akármilyen nemű, aki ennyire hülye, és nekem kell megtanítanom beszélni. Az gyerek, gyerekekhez nem vonzódom.
2018. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem, hogy miért vagy vele.
2018. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Fú, akkor elkezdem a filmeket visszatölteni, amiket leszedtem, mert azt hittem nem kell hozzá diploma. Remélem még vissza lehet csinálni valahogyan, mert nem akarok bajt.... baxátok meg.

Nem minden a végzettség, de ez a srác eg suttyó. Te nem szereted a suttyókat. Miért vagy egy suttyóval?

32/f

2018. nov. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Engem zavarna, de olyan szinten, hogy össze sem álltam volna vele.

A butaság férfiban és nőben is rendkívüli mértékben irritál, szerintem a legvisszataszítóbb tulajdonság egy emberben ha ostoba.

2018. nov. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Hosszú távon olyat válassz akivel el tudsz beszélgetni bármiről!


Rövid távon pl. egy fiú számára is imponáló lehet egy kissé butácskább lány mert lehet neki újat mondani, mutatni. Hosszabb távon azonban elég lehangoló egy ilyen lány. Most csak azért írtam lányról mert én fiú vagyok és tapasztalatból mondom.


Nem tartom magam hű de okosnak és a káromkodás is itt ott előfordul ha az embernek felcs.szik az agyát, de az indokolatlan káromkodást én is elítélem, pláne nyilvános helyen.


Szóval magadnak megfelelőt válassz, aki se nem okosabb sokkal és se nem butább nálad. Legalábbis azt gondolom hogy hosszú távon csak ez működhet. 23/f

2018. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A "csúnya" szavak és a tanulatlanság / butaság egyáltalán nem köthetőek össze. Igazából semmi közük egymáshoz. Hallottam már sok PhD-t munka közben egyfolytában káromkodni, és hallottam nem egy 8 általánost végzett véleményét, hogy csak a buta emberek káromkodnak... :) Valamiért általában csak az utóbbi réteg számára ilyen fontos kérdés ez.


Ettől persze még lehet, hogy a barátod buta, de szerintem teljesen felesleges nyilvánosan megalázni, még ha név nélkül is. Ha nem érzed úgy, hogy vele akarsz lenni, akkor szakíts, és keress mást. Ha csináltatnál vele egy IQ tesztet, és kiderülne, hogy 140-es IQ-ja van, attól még amiket leírtál ugyanúgy zavarnának.

2018. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!