Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ti odakoltoznetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti odakoltoznetek a pasitokhoz, ha ő nem egyedül lakik hanem a testvérével?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
ha fizeted az alberlet rad eso reszet akkor koltozz
2018. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
7%
Manapság úgy vettem észre, hogy még akkor sem, ha egyedül élsz. :D
2018. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó nekek nem lenne elég! Mekkora a lakás, fiu vagy lány a tesója, milyen emberek, jól kijönnek egymással? Kedvelem a tesóját? Egymás nyakában laknak, vagy van hely intim szférára? Stbstb
2018. dec. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Saját lakása, nem kellene albérletet fizetni, csak a tesoja is vele lakik. Többször felhozta már, hogy költözzek oda, de nekem így furcsa lenne
2018. dec. 26. 23:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Hely van bőven, azzal nem lenne gond. Lány tesoja van, nem mondom hogy ok a minta testvérek de elvannak egymás mellett és én is jól kijövök vele.
2018. dec. 26. 23:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az összeköltözés olyan dolog, amit 2 ember kell, hogy csináljon, kivéve, ha gyerekek vannak.
2018. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha nem tetszik a csávó, ne költözz oda.


De akkor nem kell a testvérére fogni, főleg, ha semmi probléma nincs köztetek, gondolom, azt írtad volna.


Vagy mit is akartok pontosan megvárni az összeköltözéssel? Sült galambok hullását az égből? Ahelyett, hogy örülnél neki, hogy minél előbb megismeritek egymást rendesen...


Vagy ha neked annyira jól megy, hogy egyedül laksz, költözzetek hozzátok. ;)

2018. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem az összeköltözés azt jelenti, hogy közös életet kezdünk ketten. (És igen, én megoldottam).
2018. dec. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem "zavarna" ha ott van a tesója, illetve én sem szeretném őt zavarni. Egy párnak vannak privát dolgai, ami nem feltétlenül tartozik a tesójára. Ő sem hiszem, hogy szivesen nézné ahogy ti romantikáztok mikor neki mondjuk nincsen senkije vagy szakítás után van vagy ilyenek. A párommal összeköltözni csak kettesben.
2018. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Rockarc ***** válasza:
20%

Mi a masik opcio? Szakitasz vele?


Persze az odakoltozesnek is lehetnek majd hatulutoi, de ti egy kapcsolat elejen vagytok, biztos jo lesz egyutt lenni es ugy megismerni a masikat. Kesobb lehet majd azon agyalni, hogy mi legyen a kiszavazo show eredmenye, mert egy ido utan biztos, hogy vagy neked, vagy a tesonak mennie kell. Esetleg ezt megbeszelhetned a baratoddal, hogy megis meddig gondolja ennek az allapotnak a fenntartasat. Nem hiszem, hogy azt mondana, hogy amig nem leszel 3-as ikrekkel terhes. Tehat lesz egy olyan pont, amikor a tesonak tovabb kell allnia. Amugy lehet, hogy ez magatol is menni fog egy ido utan.


42F

2018. dec. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!