Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ti odakoltoznetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti odakoltoznetek a pasitokhoz, ha ő nem egyedül lakik hanem a testvérével?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 23:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Így nem. Nem plusz lakótárs akarnék lenni.

Az összeköltözés egy újabb lépcsőfok, onnantól megy a főpróba, hogy hosszú távon ketten együtt mennyire működtök, érdemes-e egy újabb szintet emelni.

Így te csak ideiglenes lakótàrs vagy, hogy olcsóbb legyen a rezsi.

És ha komolyra fordul, akkor is marad a tesó? Vagy kiteszi, és jön a családi háború?

2018. dec. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem. Van saját lakásom. Minek kerülgessek idegent?
2018. dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

7 voltam.


Persze, értelmesebb egy összeköltözésnél egy fél fizetést kifizetni albérletre, vagy felvenni egy 20-40 millás hitelt egy saját lakásra elhelyezkedéstől függően, aztán lélegzetvisszafojtva robotolni egy munkahelyen egy életen keresztül, mindezt azért, hogy ne legyen ott egy plusz fő, az "intim pillanatok" megélése miatt. Logikus. Annyit fogtok dolgozni, hogy semmilyen intim pillanatotok nem lesz, a beletek ki fog lógni betegen, de még akkor is be kell majd menni dolgozni, mert ettől függ a lakhatásotok is... És közben bármikor kiderülhet, hogy nem is bírjátok egymást elviselni, vagy, hogy a csávónak még három másik nője van. Bingó!


Mehet erre is a 0. Ez a válasz tényleg nem volt hasznos. Boldog robotolást mindenkinek, aki nem ért velem egyet, én örömmel fogadom a 0%-okat cserébe! :D :D :D

2018. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azokat a válaszokat is szeretem, ahol arra vágnak fel, hogy van saját lakásuk.


A kérdezővel nem ez a helyzet, mert ezt sehol sem írta. Hogy is jön ez ide...?

2018. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, én milyen élethelyzetben lennék. Ha pl. nem lenne lakásom és szülőkkel élnék, abszolút odaköltöznék (persze fizetném a részem). Ha lenne jobb opcióm, akkor nem. Egyedül anyós mellé nem, semmi szín alatt - vannak rokonoknak, ismerősöknek tapasztalatai, ami miatt nem merném meglépni.
2018. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem mennék, inkább maradnék az albérletemben, ahol lehet magánéletem.
2018. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a párom testvére, számomra egy idegen ember. Nem költöznék oda.
2018. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!