Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Minden nap ennyit utazni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nap ennyit utazni a szerelmedért?

Figyelt kérdés
Én Budapesten tanulok, hétközben itt is lakok. Nagyon nagy mázlim volt az albival mert ismerős által nagyon kedvező áron kaptam meg, viszont egy idős hölgy a “lakótársam”, tőle bérlek egy szobát így nem nagyon hozhatok ide senkit. A barátommal már több mint egy éve együtt vagyunk és szerencsére nagyon szeretjük egymást, ő ott lakik és dolgozik ahol előtte én is, abban a kisvárosban tőlem 70km-re. Nagyon szeretnénk együtt élni végre, már néztük is az albérleteket, viszont olyan sok kaukciót kérnek a lakásra hogy egy darabig még muszáj gyüjtögetnünk. Ő pedig azt kérte tőlem hogy addig bejárós legyek a suliba. Csak az oda út 1 óra 40 perc és vissza is. Én is nagyon szeretném ezt mert elhatároztuk hogy lesz egy közös kiskutyánk így egyel több ok hogy ott lehessek. Én simán be vállalnám de akinek eddig mondtam csak leszólta az ötletemet. Nektek mi a véleményetek? Én nagyon szeretnék vele lenni főleg most érkezik a kiskutya is akiért mindketten felelősséget vállaltunk és nem azt szeretném, hogy ő minden nehezségen végigmegy vele én pedig kicsit játszok vele hétvégén és ennyi. Ti voltatok bejárósok? Utaztatok sokat suliba? Kinek milyen tapasztalatai vannak és mi a véleménye erről a helyzetről?

2019. jan. 8. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Én budapesti vagyok, így mindenhova másfél óra eljutni szinte. A páromhoz is. Bár ő autóval jön ide, de neki is 40 perc míg ideér, de jön, mert velem szeretne lenni. Ha én megyek, akkor én is vállalom a másfél órás utat busszal. Szerintem ez nem kéne, hogy akadály legyen, ha együtt szeretnétek lenni. Én simán vállalnám. :)
2019. jan. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) igen, én is vállalnám csak rosszul esett hogy egy két ember így leszólta, de nyilván ez nem az ő életük
2019. jan. 9. 00:08
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Igaza van a többieknek.

Nagyon nagyon hamar eleged lenne a bő 3.5 órás utazásbol.

Amúgy hogy akarsz így gondoskodni a kutyarol? A baratodra fog maradni. Reggel nem lesz időd, hisz így is korán fogsz kelni, délután szintén utazgatás. Így os nagyjából csak hétvégén fogsz juttatni. Majd megunod, és ugrik a suli is.

Tanulni mikor fogsz? Egyebeket mikor fogsz?

2019. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Hülyeség csak a kutya és a barátod miatt bejárósnak lenni. Az utazás idejét és költségét másra is tudnád fordítani és ha ekkora Mázlid volt az albival,ne hagyd veszni. Első a suli és a tanulás(szerintem)és majd aztán ráérsz kutyázni meg a barátoddal lenni. Ha szeret,megérti.

Amugy én pont a suli miatt csak hétvégente tudok találkozni a barátommal,mégis 1,5 éve megvagyunk boldogan :)

Az egyéni jövődre gondolj. Kutya,barát jön megy,de ha a sulit emiatt hanyagolod,megbánhatod a későbbiekben.

2019. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
napi 3.5 óra utazgatás mellett állandóan hulla fáradt leszel.
2019. jan. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Biztos csak 1,5 óra az a 1,5 óra? A városon belüli utazást is bele vetted? Ritkán megy a busz/vonat ajtótól ajtóig.

Gyorsjárattal nekem is 1,5 óra az egyetemváros, plusz mindkét városban 40-40 perc amíg a megállótól eljutok a célhelyre. 2,5-3 órákat utazok ha vissza akarok jönni, ha haza is mennék az napi 6 óra.

Biztos nem ingáznék naponta ennyit. Volt egy félévem amikor hetente többször haza kellett mennem, teljesen leszívott. Tanulni nem volt energiám, barátaimra nem volt energiám, ingerlékeny voltam.

2019. jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Sose adtam fel pasik miatt semmit,alap..
2019. jan. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Úgy csináld ahogy jónak érzed! Felesleges erről mást kérdezni, az emberek csak leszólni meg kritizálni tudnak...

Ugorj bele, aztán meglátod működik e.

Ha működik az jó, ha nem akkor meg változtattok rajta és kész. Ennyi a történet.

2019. jan. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Rettentő önző a barátod!

Ha meg nem bírod a bejárást, hagyd ott a sulit?

Neked most a tanulás az első, nem a papas-mamas.

2019. jan. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Esetleg még levelezőre tudsz átmenni, mert heti 4-5x 3 óra 20 perc hosszú távon baromi sok. Viszont levelezőn lenne 1-2 szabad hétvégéd egy hónapban olykor-olykor.


Ott viszont meg is kell jelölni valami indokot, hogy miért akarsz levelezőre váltani, pl. munka, stb.

2019. jan. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!