Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkértem a páromat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkértem a páromat hogy kivételesen ő mosogasson el: Erre odavágta hogy más férfi fele ennyit sem "segít" a feleségének, hagyjam békén. Férfiak, tényleg ennyire alap hogy nem végeztek házimunkát?

Figyelt kérdés
Én nem ezt látom a barátnőimnél, nekik rendes a férjük. Tudom, az én hibám, én rontottam el a férjemet mikor minden otthoni dolgot magamra vállaltam, de ez most nagyon szarul esett. Nem szoktam tőle elvárni semmi itthoni dolgot, és én is nyolc órában melózok, nem itthon vagyok.

#férj #feleség #háztartási munka.
2018. dec. 4. 16:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
95%

en ugy nőttem fel hogy apukámat soha nem láttam házimunkat vėgezni. de szószerint semmit. őt ugy neveltėk hogy ez a nő "dolga" - ės igy szokta meg..


a fėrjemmel viszont szerencsėm van, mert a mosas es vasalason kivűl mindent megcsinál. Ez nagy segitsėg nekem mert munka es gyerekek mellett nem jutna mindenre időm

2018. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
91%
nálunk fordítva van, asszony lapátolja a pénzt-cserébe enyém a háztartás
2018. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul választottál. Én még gyerekkoromban megtanultam elvégezni minden házimunkát (takarítás, főzés, mosás, kötés), felnőtt koromban meg anyósomtól varrógéppel varrni, farmert javítani (stoppolni), szőnyegkészítő tanfolyamra jártam, úgyhogy amikor megnősültem, én minden házimunkát jobban csináltam, mint a feleségem. Persze hozzáteszem, engem a technológia, azaz bizonyos dolgok megcsinálásának, elkészítésének a tudománya mindig is érdekelt, munkahelyeimen biotechnológiával foglalkoztam.
2018. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
94%
Off de soha nem értettem miért kell az egész nemet megszólítani ilyenkor, amikor látod, hogy a barátnőidnél normálisak a férfiak..
2018. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
86%

szia! az én párom sem csinál semmit, talán 3 havonta egyszer ha elmosogat, porszívózik, stb, de akkor aztán egész nap hallgatom a siránkozást, hogy neki mennyit kellett... az anyja mesélte nevetgélve, hogy hát bizony ezt elrontotta a fiainál, hogy sosem kellett takarítaniuk, stb, mert a nagymama szó szerint ágyba vitte reggel a meleg teát meg reggelit a lóba*zó unokáknak.

Én takarítok, pakolok minden egyes nap a párom után és legutóbb, amikor reggeltől estig melóztam több napig és nem lett elmosogatva, nekem esett, hogy milyen disznóól van otthon. Majdnem leütöttem... De őszintén? Nem érdekel, ha ő bármit is csinál, akkor az abból áll, hogy kb a szőnyeg alá sepri a dolgokat (átvitt értelemben).


Viszont, ha mondjuk egy feleség eltartott és a férj munkája tartja fenn a családot, akkor úgy gondolom, ne panaszkodjon a nő, persze vannak esetek, amikor beteg, stb. Viszont ha még akkor sem csinál semmit a férj, az nagy paraszt..

2018. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindegyik ilyen. Az én apukám főzött és takarított is, a férjem dettó. Rosszat választottál.
2018. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
"soha nem értettem miért kell az egész nemet megszólítani ilyenkor, amikor látod, hogy a barátnőidnél normálisak a férfiak.." Talán csak megerősítést várok hogy tényleg én csesztem el. És reményt hogy ha ezúttal nem ba.szom el, lehet normális a párom.
2018. dec. 4. 17:17
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, ezt a kérdést én írtam ki egyik nap. Olvasd el a sztorit és a válaszokat, hogyan élnek emberek. Megdöbbentő.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

2018. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Jogos az idézőjel, nem segítség, ha valaki a saját melóját végzi el. A házimunka közös, mindkét fél csinál mosatlant, ésatöbbi... Más kérdés, hogy az egyéb munkák, ügyesség és hozzáállás alapján nem szimmetrikusan osztjuk fel adott esetben.

De ha még neki áll feljebb és másokkal példálózik, akkor az elég komoly felébresztés lehet... Ilyen emberrel nem akarnék együtt élni, aki ennyire nem tisztel és simán megpakol, mert Ő lusta. Én is lusta vagyok, de ha szeretem, tisztelem a másikat, nem lőcsölök rá mindent, csak hogy nekem jobb legyen.

2018. dec. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
72%
Mikor gyerek voltam apu sosem segített anyunak de most, hogy megöregedtek, és bizony anyu betegesebb, apu nagyon is sokat segít. Mondás nélkül. Megjegyzés nélkül. Pedig szerintem sokszor neki is mindene fáj.
2018. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!