Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már annyira evidens számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyira evidens számára, hogy én várom haza és bármikor bármire kapható vagyok, hogy megunt ezért?

Figyelt kérdés

Egy év együttélés után azt veszem észre fokozatosan eltűnt a varázs a kapcsolatunkból, már nem érzi szükségét az udvarlásnak, kedves gesztusoknak. Tudja, hogy bármikor mellette állok anélkül, hogy ezért neki tennie kelljen. A szexuális életünk is romokban. Két hónapja észrevettem, hogy mindig én kezdeményezek, pedig ő a férfi. Így egész decemberben vártam, hogy majd ő fogja kezdeményezni, hát várhattam, még ha ki is öltöztem akkorsem lett semmi. Természetesen egy hónap után mikor végre kicsit is kezdeményezett nem bírtam ellenállni pedig az volt a tervem, hogy a csillagokat lehozatom vele, hogy érezze itt most be kell cserkésznie. De nekem már nagyon hiányzott, így nem tudtam visszafogni magam, rögtön átadtam magam neki. Mivel tudnám felkelteni az érdeklődését, figyelmét, vadászszellemét?


A megbeszélés nem opció, elmondtam neki többször, hogy érzek, mit hiányolok, nem érti, nem tesz ellene. Féltékennyé tenni nem akarom (bár már nem is féltékeny, azt mondta már ismer annyira hogy nem tennék olyat amivel ártok neki), akkor mégis mit tegyek, hogy kicsit szenvedélyesebb legyen?


2019. jan. 10. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engedd útjára,hogy Ő is boldog lehessen, és Te is.Valaki mâs oldalán.
2019. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A palid belekényelmesedett és elmúlt a lángolás. Nem kell túlspilázni. Mit tehetsz? Legközelebb mondj nemet!
2019. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A pasikat egy ideig izgatja, hogy van egy nő, aki voltaképp meghunyászkodik előtte, de hosszú távon csak olyannal lesznek együtt, akinek van valami tartása és gerince.

Tanulj az esetből. A szerelmedet másképp is kifejezheted, nem csak úgy, hogy átalakulsz lábtörlőbe.

2019. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Érdeklődni szeretnék, hogy mivel nekem ez az első ilyen komoly párkapcsolatom, így ez a normális? Ennek minden kapcsolatban eljön az ideje? Vagy ennek nem kéne így történnie? Mert szerinte teljesen normális, hogy így vagyunk, nem éghetünk 200%-on, ami igaz is, de én mégiscsak túlzásnak vélem ezt.


Már elkezdtem eljárni edzeni (sportos vagyok, így is rendszeresen futok, de most terembe gondoltam), többet találkozni a barátokkal, kevesebb időt tölteni otthon, gondoltam majdcsak észreveszi, hiányolni fog maga mellől, de egyenlőre csak megkérdezi merre megyek és ennyi.

2019. jan. 10. 12:35
 5/14 A kérdező kommentje:

És ez még helyrehozható vagy ennek már lőttek?


Olvastam ma egy fórumon a következőt: "mindig a felét mutasd ki annak amit érzel", én egy nagyon érzelmes, szenvedélyes nő vagyok és életemben ennyire nem voltam még szerelmes, mint most belé. Nyilván tudtára is adtam, hiszen nekem is jól estek a bókok, dicséretek, szerelmi vallomások. Későn vettem észre, hogy ezek a részéről megszűntek, míg én adtam tovább az impulzust neki. Úgy érzem én táplálom ezt a tüzet egyedül és azzal, hogy egy hónapig magára hagytam már csak a parazsat szórom egy helyre és fújkodom, hátha újra lángolni kezd, mekkora ennek az esélye? Mit tegyek, hogy ne ő járjon az eszemben? Vagy hogy ne legyen ilyen egyértelmű számára, hogy otthon leszek neki? Költözzek el?

2019. jan. 10. 12:38
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Nálam az időszakos távolságtartás vált be. De látom irtad is ,hogy próbálsz élni nélküle is, hogy lássa jól elvagy de nem történik semmi. Akkor ennél több kell.

Utazz el egy hétre mondjuk. Menj szüleidhez vagy barátnőkkel valami kis kirándulásra. Lássa milyen nélküled a ház, a mindennapjai. Ne hivd te először, ne te bókolgass és kedveskedj. Ha minden igaz, mikor hazajössz örülnie kéne neked és picit magába fordulni, hogy mennyire fontos vagy az életében.


Ha ez sem válik be én kokrétan tények elé állitanám mert láthatóan a szép beszédből nem érti meg a problémát. vagy változtattok a helyzeten, vagy lépsz egy boldogabb kapcsolat érdekében mert ezt nem érzed jól müködőnek. Ha ez sem ijeszti meg, akkor vagy beletörődsz ebbe a szintbe vagy lépsz.

EGyébként egy hosszútávú kapcsolatban nem lehet elkerülni ezeket. A lángoló, rózsaszin első hónapokat nem lehet fenntartani több évig, de ez nem jelenti azt, hogy kevésbé szeret. Mi 5 éve vagyunk együtt és szó szerint kb mint egy hullámvasút. Voltak/vannak a leirásodhoz hasonló napjaink. De teszünk érte, hogy a csúcson legyünk és kikerüljünk belőle, pl egy romantikus nap, egy kirándulás, wellness, utazás. Közös élményszerzés, amitől mindketten feldobódunk és máris nem monoton.

2019. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez egy nagyon hasznos válasz volt! És gratulálok, hogy ilyen régóta együtt vagytok!
2019. jan. 10. 12:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Ő unatkozik ebben a kapcsolatban.Nem unalmas vagy,neki ez így nem jó,unatkozik melletted.Azt hiszed szendvedélyes vagy(biztos igaz),de neki már nem,te csak hozod a szokott formádat.Fordulhatsz jobbra-balra,eljárhatsz a barátaiddal,elutazhatsz akár hova egy hétre.Jól ellesz nélküled.
2019. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gyanítom igazad van sajnos. Én is erre jutottam. Ám, azt nem bírom felfogni, hogy miért történhetett ez? Minden olyan csodálatos volt.
2019. jan. 10. 13:11
 10/14 anonim ***** válasza:

Minden vágyát,kívánságát kielégítetted első szóra,szó nélkül is.Olyan mint ha te felveszed a legszebb ruhád,azt gondolod minden jó,és tökéletes,ő meg csak egy átlagos otthoni ruhába lát.Pedig valóban szép a ruh@d,de ő neki ez átlagos.Simán lebunkózhattál vona,mert árnyaltabban kellett volna megírnom,amit gondolok.De tök kis kedvesen reagálsz.Én nem panaszkodom.De lehet nem is veszi komolyan azt amiről beszéltél vele.


Amúgy meg azt mondják az okosok,h mindentől függetlenül a pasidnak is lehet valami gondja,baja.De ez most lehet veled függ össze.


Válaszolva a kérdésedre:még nem voltam

2019. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!