Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vajon ez normális érzés? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez normális érzés? Ti is keresztül mentetek ezen a belső lelki vívódáson?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel már több, mint egy éve együtt vagyunk. Nem állítom, hogy felhőtlen a kapcsolat, mostanában meg főleg nem, kikészítik ezek az egyetemi vizsgák és néha rajtam csapja le... De igazából összességében szeretem és tervezem is vele a jövőmet. Felvetette, hogy nyáron költözzünk össze. Egyik nap úgy érzem már most azonnal csomagolnék, de a másik nap pedig azt, hogy sosem akarok elszakadni a családomtól. Pedig úgy érzem korban már ideális lenne a költözés, 23 éves múltam.
2019. jan. 13. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hajt a tatár, akkor nem muszáj még idén összeköltözni, majd ha kész leszel rá és nem zaklat fel. Beszélgess róla a pároddal, illetve legfőképpen magaddal, hogy konkrétan milyen félelmek vannak benned ezzel kapcsolatban.
2019. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, melyikünk érez/érzett normálisabban, én teljesen máshogy voltam vele. Nem volt bajom az otthonlevéssel, de nagyon vártam, hogy együtt élhessek a férjemmel, hogy gondoskodhassak róla, és hogy együtt oldhassunk meg mindenféle helyzetet. Sosem bizonytalanodtam el ebben, pedig jóval fiatalabb voltam nálad (19). Most, több mint 10 év távlatából is azt mondom, életem legjobb döntése volt vele elkezdeni a felnőtt életemet, fogalmam sincs, hol lennék most, ha nem mellette és a lányaink mellett.
2019. jan. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első körben valószínűleg a városban megyünk külön lakni, de nemsokára szeretnénk külföldi munkát is vállalni majd és attól tartok (és tudom is), hogy akkor majd a Családomat még kevesebbet látom, viszont a mi szakmánkkal nagyon is megéri külföldre menni dolgozni akárcsak 5 évre is.
2019. jan. 13. 10:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor költözz, ha biztos vagy magadban! Én 22 évesen 100%-ra tudtam, hogy össze akarunk költözni :D
2019. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 26 évesen bizonytalan voltam az összeköltözésben, pedig akkor már mindketten albérletben éltünk távol a családunktól.

Nagyon sokat veszekedtünk, mert kevés időt tudtunk együtt tölteni, munka után fáradtak voltunk. Nem tudtam mennyire lesz jó döntés összeköltözni vele úgy, hogy eléggé a végét járjuk. Elég komoly kételyeim voltak az ügyben.

Végül megléptük. Már harmadik éve és azóta teljesen jól megvagyunk már a saját lakásunkban házaspárként. :)

2019. jan. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!