Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Becsapva éreznéd magad, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsapva éreznéd magad, hogy ezt eltitkolta előled?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy 3 évig együtt élsz a pároddal.


és ő ezalatt az idő alatt soha nem említette neked, hogy pár évvel korábban dignosztizáltak nála depressziót, és gyógyszert is szedett, ezt csak utólag tudnád meg, akkor sem őtőle.


vagyis az együttélésetek 3 éve alatt is depresszióval kezelték.


becsapva éreznéd magad? éreznéd azt, hogy nem bízott benned eléggé ahhoz, hogy elmondja?



2019. jan. 13. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Olyasmi. Mivel érinthet engem is, ez baromi nagy felelőtlenség. Azt hiszem szakítás lenne belőle.

32/f

2019. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi


de épp ez a lényeg, hogy szakítás UTÁN tudod meg, hogy végig eltitkolta előled.

2019. jan. 13. 15:48
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem, miért érezném?

Mindenkinek vannak kisebb nagyobb titkai.

2019. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Elgondolkodnék magamon, hogy miért lett mellettem valaki depressziós, miért kellett mellettem valakinek gyógyszereket szednie, miért kellett előlem eltitkolnia, és hogy a francba nem vettem észre. Csakis magamat okolnám, nem pedig felháborodva mártírkodnék, hogy szegény én, jajj de becsaptak.
2019. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Elgondolkodnék magamon, hogy miért lett mellettem valaki depressziós, miért kellett mellettem valakinek gyógyszereket szednie...."


kérlek, olvasd el még egyszer figyelmesen a kérdésem!


azt írtam, hogy NEM a párkapcsolat ideje alatt, hanem pár évvel korábban diagnosztizáltak az illetőnél depit, de a párkapcsolata alatt is kezelték!


nem a párkapcsolatától lett depressziós!!

2019. jan. 13. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem rázna meg annyira, ha szakítás után tudom meg. Az sem rázott meg nagyon, mikor szakítás után tudtam meg, hogy egyébként a kisasszony félre ment.

32/f

2019. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekelne túlzottabban számomra a depi nem betegség hanem önsajnálat.
2019. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

a depresszió betegség.


a WHO adatait tanulmányozd!

2019. jan. 13. 16:22
 9/12 A kérdező kommentje:
itt a hangsúly a titkolózáson van!
2019. jan. 13. 16:28
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem engedd el ezt a témát. Ha olyan komoly lenne, akkor beavatott volna. Én se avattam be anyámat a depis dolgaimba,mert úgyse vett volna komolyan.
2019. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!