Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire ésszerű elképzelés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ésszerű elképzelés lehet az, hogy alkalmanként az házában keressem fel a barátnőmet - aki egy házban él az elvált férjével (a nő vált el a ffitől). Nem tudják/akarják/ eladni a házat (ffi60)?

Figyelt kérdés
A férfi "le van százalékolva", és, ha eladnák a házat, senki nem tudna semmit kezdeni a fél ház árával (de főleg a ffi nem)(bnőm még inkább...max hozzám költözne) - "nagyon vidék". Egyébként a ház, és minden, ami benne van a bnőm munkájának az eredménye - a ffi szinte egy életen át csak élősködött rajta - még aktív korában is. Bnőm azért is ragaszkodik a házhoz, mert mindent ő teremtett meg ott - de, azért megválna tőle, ha a ffi is belemenne....
2019. jan. 19. 05:52
 1/5 A kérdező kommentje:
kb. 20 km -re lakunk egymástól (ő nagyon vidéken, én már nem - nem annyira).
2019. jan. 19. 05:58
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

mi a probléma? Miért ne mehetnél oda?


A fickó miatt? Ebben kérd inkább a nőd segítségét.

2019. jan. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom már semmi közük egymáshoz, és nem egy légtérben alszanak.

Vannak sajnos ilyen élethelyzetek, hasonlóban vagyok, bár az én exem csak telken belül van, de masik házban, mint én. Ugyanúgy éljük az életünket, van párom, és neki is van.

Ha komolyra fordultok kérdező, és felmerül az igény az összeköltözésre, akkor majd meg fogjátok oldani. Addig pedig ez van. Sajnos ez ebben az országban sokaknak probléma, hogy lakhatás miatt nem tudnak szabadulni egymástól, pedig szeretnének.

2019. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég aljas dolog lenne. De ha ennyi sincs benned egy férfitársad iránt, akkor menjél. Sőt egy jó hangos szex még többet segítene.

Amúgy meg oszlasd fel a rözsaszín ködöt, valószínűleg a fele sem igaz annak amit a barátnőd állít. Ha tehetné, még az utcára is kitette volna, ne hidd, hogy "jóságból" megtűri. A férje a belét kidolgozta, csak most hogy belerokkant, kellesz te. Ne légy naív, csak kérdezd meg a nődet (de figyeld a reakcióit, mert hazudni fog), és rájössz, hogy igazam van.

Utána már könnyebben döntesz.

2019. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Bnőm exe egyedül van - mondjuk, nem is kellene senkinek (ha lenne valakije, könnyebb lenne odamennem - de így is hajlok rá..) - nincs az a hülye, aki "bevállalná" a pasit. Lehetne éppen úgy is, ahogy az előttem szóló írta (vágtak át már nők - nem is egyszer) - de minden jel arra vall, hogy ez most nem átverés, hanem a valóság...
2019. jan. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!