Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit értél el már abból amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értél el már abból amit fiatalon elterveztél?

Figyelt kérdés
Hallottam a minap egy -beszélgetést buszon. Két 20on éves csaj között, h ők hiába dolgoznak tanulnak mégsincs semmijük egy ket technikai eszközön kivul. Nem tudnak összeköltözni párjukkal, lakást vagy kocsit venni se, családalapítás pedig esélytelen..
2019. jan. 20. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Én anyagiak terén nem terveztem annyira, bár autót szerettem volna azért ilyen idősen, de sajnos nem tehetem meg jelenleg, hogy pár millió forintot elköltsek egy autóra és nyilván lehet mondani, hogy sokkal olcsóbban is már kapni, de én úgy vagyok vele, hogyha már veszek akkor olyat amibe szeretek majd beleülni és élvezet vezetni.


Családot is szerettem volna, de ebből semmi nem jött össze és kilátásban sincsen semmi ilyesmi.

2019. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Semmit nem terveztem soha. Ettől függetlenül, lett párom, gyerekem, házam, autóm, stb. Ehhez nem a tervek kellenek, hanem a pénzt kell tudni megszerezni hozzá.
2019. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Én 24 vagyok de semmit nem értem el!
2019. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban egy adott hivatást szerettem volna elérni, jelenleg azon a szakon tanulok, amire mindig is vágytam és jó úton haladok, hogy elérjem a célom, szóval nagy valószínűséggel pár éven belül elérem majd, amit terveztem. Párkapcsolattal, családdal kapcsolatban úgy vagyok, hogy ha lesz, lesz, ha nem, nem. Nem érdemes komoly terveket fűzni olyasmihez, ami nem csak rajtad múlik.
2019. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
amit elterveztem el is értem, 20 voltam mikor kocsi megvolt meg a házra való is a bankban..aztán bekockáztattam, húztam kettőt a nadrágszíjon és most kiderül, hogy rosszak a megérzéseim és kezdhetem nulláról vagy jók és többé nem kötelező dolgoznom..
2019. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
22eves vagyok dolgozok 3 éve, mit értem el? Kb semmit, ebből a fizetésből ami itthon van nem nagyon lehet tervezni..
2019. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

elég jól állunk férjemmel. 30-as éveink elején vagyunk, el tudunk menni nyaralni, van, hogy 2x is egy évben. gyerek még nincs, szóval élünk és világot látunk, amíg tudunk, mert gyerekkel nem lehet :) egy autónk van. most lesz fizu emelésem, talán én is veszek egy bevásárlós autót, valami kicsi, olcsót. egy 61 nm-es lakásban élünk, 2 rendes szoba van benne + amerikai konyhás nappali. hitelünk sincs már sok rajta.


persze 20-as éveim elején én is úgy voltam, mint a 2 csak a buszon. semmi életkilátás, szülőknél laktam.alighanem, ha nem jöttem volna össze a férjemmel, akkor még most is ebben az állapotban élnék, mert egyedül nem mennék sokra. ketten tettük össze azt, amink volt. de mivel a ffi-ak többet keresnek, idősebb is nálam pár évvel, régebb óta dolgozik, így neki eleve több volt félre rakva.


de tény, hogy a legtöbb huszonévesnek teljes sivárság és kilátástalanság az élete.

2019. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Mi szerintem - hátszél nélkül - kimaxoltuk a lehetőségeinket.

Férjem 32, én 30. Őt a mamája nevelte, nekem átlag polgári családom van, tanulásban tudtak támogatni, meg az esküvőnket állták 5 éve.

Az ingatlanárak robbanása előtt (valamennyi hitellel) hatalmas szerencsével tudtunk venni Pest szívében egy kis lakást, aztán az árrobbanással úgy eladtuk, hogy most vidéken van egy amerikai tip. álomházunk, egy egyszerűbb személyautónk és két gyermekünk.

Jelenleg még költünk elég sokat a házra, így tartalék nem sok, de semmit nem nélkülözünk (a gyerekek meg pláne nem), de egy hónap és vége a hitelünknek és sokkal könnyebb lesz.

Szóval azt hiszem mindent elértünk együtt, egymást támogatva és segítve, amit csak lehetett.

2019. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Egy dolgot, lett jogosítványom...

Anyagi dolgokba annyira sose terveztem előre, csak annyit reméltem, hogy ennyi idősen lesz lakásom meg autóm. Meg hogy lesz diplomám. Egyik se jött össze.

Érzelmeket illetően többet vártam. Szerettem volna egy normális, becsületes embert találni, akivel egymásba szeretünk, összeházasodunk és boldogan élünk egymással. Ez az illető már 5 éve megvan, de nemhogy elvenni, még csak eljegyezni sem akart eddig. Ez sokkal jobban fáj, mint az, hogy nincs saját lakásom meg kocsim.

2019. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Sikerült olyan munkát találnom amit szeretek:) 24 éves voltam amikor összejöttünk a férjemmel, 25 voltam mikor össze is házasodtunk, 9. éve vagyunk már együtt:), van 2 gyönyörű kutyánk, pici de szép otthonunk is(későbbiekben szeretnénk majd nagyobbat). Van 7,5 évnyi megtakarításunk, szóval anyagilag sem állunk rosszul. Szerencsére van elég szabadidőnk amit szeretünk együtt tölteni, illetve van időnk magunkra is, a hobbijainkra például, vagy eljárni szórakozni, csavarogni néha. Tavaly beszereztünk pár új műszaki cuccot a konyhába mert mindenünk sorra ment tönkre (új hűtő, mosógép, mikró), férjemnek új laptop, mobil. Mindig szerettem volna saját könyvgyűjteményt, lassacskán ez is gyarapszik.

33 éves vagyok, egyedül a nagyobb otthon hiányzik még, de ahhoz még gyűjteni kell. Ettől függetlenül mindenem megvan amire vágytam. Autó pl soha nem volt tervben sem. Nem kell. Gyerekre sem vágyunk, így nem tervezünk.

2019. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!