Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam ezt el a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam ezt el a páromnak úgy, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, mikor randizgattunk mindig adott magára, csinos férfi volt:)

Igazából most is as valamennyire, ápolt a haja, tisztálkodik, borotválkozik, ilyenekkel nincs gond, de amióta együtt élünk képes 1 héten át ugyanazt a ruha összeállítást hordani. Van ami 2 éve megvan neki, tiszta kopott a sok mosástól, de nem zavarja. Nem állunk rosszul anyagilag, vehetne pár új göncöt. Legalább ha 7-8 felsője lenne, az tök átlagos lenne. De egész éven át 2 felsőt hord, és mondom, addig amíg bele nem bűzlik. Büdösen persze már nem veszi fel, nem izzadós így van. hogy egy felsőt 3-4napig képes hordani, nadrágot akár 2 hétig is. Őt szeretem, nem a ruháit, de zavar, hogy ennyire nem érdekli a dolog, már 1 barátnőm is beszólt miatta, hgy miért nem rendezem meg őt.


2019. jan. 20. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na ez még a jobbik eset.

Az én páromnak van vagy 30 pólója(ha nem több), de ő is kb heti 2-őt visel.

Na az ilyennel mit lehet tenni?

(Főleg, hogy nem élünk együtt)

2019. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nő létemre én is 2-3 hordok egy héten és akkor mi van? Senki nem panaszkodott még hogy büdös vagyok még barátom sem. Vannak kopott cuccaim is és azok teljesen tökéletesek itthonra. Otthon nem mindegy mibe van a pasid? Megérteném ha a városba is kopott nyúlt pólóba menne. Az más de otthon szerintem mindegy.
2019. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sok emberke van így ezzel, ha már meg van a társ azaz te, biztonságban van mert már megszerzett magának.

Én szeretek költeni talán túl sokat is és jó vaktozatosan öltözködni is, az új dolgoknak pedig örül az ember. :)

Beszélj vele hogy adjon magata többet, vagy ted ki neki amit föl kell venni.

F.

2019. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van nekik 1-2 kedvenc ruhadarab es azt hordják.

Több olyan ruhaneműt kene venni ami tetszik és így mindet hordana.

Én csak olyat veszek meg ami nagyon jól néz ki Diesel, Calvin, polis, Michael, Calvin Klein Ingek csak a színekben különböznek, több pólóm is van ami egyforma csak színekben különböznek.

Vasarolj neki , azt mondtad van miből.

2019. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!