Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tanulsz munka mellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanulsz munka mellett?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tart a suli és mikor tudsz tanulni?

Párod többet vállal a házimunkából emiatt?


2019. febr. 11. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Most fejeztem be a sulit, de nemrégiben még ebben éltem:

- Bölcsészkaron csináltam a második képzésem.

- Az utóbbi pár félévben 2 vagy maximum 3 nap voltak óráim, a többi napon dolgoztam.

- Napi 1-2, max. 3 órám volt, így ebédre, vagy kora délután általában már hazaértem.

- Tanulni vizsgák előtt szoktam, mikor vizsgaidőszakban úgyse kell bejárni órákra, így felszabadultak a "sulis" napjaim. Ha zh volt, akkor meg este.

- Nem vállalt többet a párom, pont hogy én vállaltam többet, hisz sokkal többet voltam otthon, mint ő.


Előző képzésemen ugyanez kb (az informatikai terület), csak ott alig volt vizsga, inkább zh-k és beadandók, így több tanulás jutott az átlag hétköznapokra, akkor igyekeztem napközben megoldani, vagy éjfél után, mikor a párom már lefeküdt.

2019. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Levelező MSc-t csinálok.

Szorgalmi, vizsga, vagy tanításmentes időszak mindegy. A közös életvitel megteremtésének és működtetésének nagy részét én csinálom

2019. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Levelezős MA, szombatonként járok suliba. Hétköznap munka után tanulok egy-két órát (nyilván nem minden nap), meg hétvégén, amikor kell. Mivel nem annyira nehéz, nem terhel le túlságosan, de a vizsgaidőszakban a párom támogat, átvesz tőlem dolgokat a házimunkából.
2019. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vállalkozásfejlesztés mesterképzést csináltam. 1 évem volt még mikor párommal összeköltöztünk. Igazából nagyon minimális tanulással is tudtam csinálni. Mivel talán 2 vagy 3 tárgyam volt már csak alig kellett bejárnom. 1 napot jártam be, 4-et dolgoztam. Tanulni csak akkor tanultam komolyabban ha vizsga volt vagy zh vagy beadandó. Ilyenkor a páromnak alap dolog volt, hogy ha ő ráér akkor csinálja az otthoni dolgokat. Egyébként is igyekszünk fele-fele arányban megosztani mindig a háztartást. Általában aki jobban ráér vagy több energiát érez magában az csinálja. De amíg suliba jártam mindig besegített ha tanultam.
2019. febr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor a párommal összejöttünk, akkor még a mérnök mesterképzésem utolsó félévét csináltam. Azóta eltelt három év, úgy döntöttem megint tanulnék. Most mérnök képzésre épülő közgazdász továbbképzésre járok estin. Heti két este van órám, ilyenkor reggel fél 7-kor megyek el dolgozni, munka után rohanok a suliba és este 10 körül érek haza. Még egy évem van belőle. Vizsgaidőszakot leszámítva szerencsére nem igazán kell tanulgatni.

A párom többet vállal itthon. Főleg bevásárlás terén, illetve a macskánkkal is ő foglalkozik többet értelemszerűen. Én hulla vagyok mire hazaérek.

2019. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Coach-képzésre járok, nemsokára vége. Munka után, amikor nincs képzési nap tudom tanulni, gyakorolni.

Nincs párom.

2019. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Radiológiát tanulok levelezőn (szorgalmi időszakban havi 5 munkanap), 4 éves most fogok végezni. Emellett ugyanúgy napi 8 órás munkám van, ami több műszakos. A párommal már az összeköltözéskor kiossztottuk magunk között a házimunkát, így eleve nem én csináltam mindent. Általában esténként 1—2 órát tanulok.
2019. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!