Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan küldjem el a nincstelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küldjem el a nincstelen, háztalan párom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A cím inkább figyelemfelkeltő,mert akkora nagy gondban vagyok..A párom nálunk lakik a családi házunkban,ő nem mehet haza mert összeveszett az anyjával,és a nevelőapjával...és a pasié a lakás,tehát semmi köze nincs hozzá,,gyakorlatilag sehova sem tudna menni lakni,ha én nem volnék neki :( Az együttélés alatt sajnos az érzelmeim kihűltek ,alig van szex is.. szeretem őt,de már nem úgy.. ez a része mind1 is,a gond,hogy nincs szívem kitenni,sokat segített nekem...mit tegyek? Ha marad,magammal is kicseszek,mert nem találom meg a boldogságot.. de nem tudom kirakni nincs hozzá szívem..Mit tegyek??

2019. febr. 17. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet is van a világon. Ha dolgozik, akkor ki tudja fizetni.
2019. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Legyél őszinte! Beszélj vele arról, hogy elmúltak az érzéseid, ò is biztos érzi, hogy már nem olyan. De biztosítsd róla, hogy nem dobod utcára egyik napról a másikra, segítesz albérletet keresni és kauciót fizetni.
2019. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, legyél őszinte...de ne csak vele, hanem magaddal is. Ne nekünk tedd fel a kérdést, hanem magadnak. Hogy most boldog vagy-e és hogy szeretnél-e az lenni.

10-20 év gyorsan elmegy, a legszebb évek pikk-pakk el tudnak repülni...ezt csak úgy mondom :)

2019. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Felnőtt ember, meg kell hogy oldja a lakhatását.

Mindenképp" beszélj Vele erről, és esetleg amennyiben szükséges, adj Neki egy kis időt,hogy szállást keressen.

Ha ez idő alatt sem tesz semmit ezért nyugodtan szakíts Vele, és ne legyen lelkiismeret furdalásod,hogy nincs fedél a feje fölött.

2019. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan szakíts vele, ha nem szereted úgy ahogy egy pàrt kellene. Aztàn biztosítsd róla, hogy adsz neki időt ha szeretné, mert hirtelen nincs hova mennie, hogy talàlhasson magànak albérletet példàul. Albinàl hivatalosan is van valamennyi felmondàsi idő azt hiszem. Talàn egy hónap. De pàr hét biztos. Ha ezek utàn se tesz érte, nem keres én úgy is kitenném. A jóindulatnak is van egy hatàra. Ha pl megcsalt volna és azért van a szakítàs, engem pont nem érdekelne hova menne, de azonnal kivàgnàm...( az én férjemnek pl nincs köze a hàzhoz ahol élünk.)
2019. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!