Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg teljesen megszokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg teljesen megszokott és normális dolog, hogy egy 10+ éve együtt élő pár különköltözik (de nem szakít)?

Figyelt kérdés

A tesóm 11-12 éve költözött össze a párjával.

Most nemrég bejelentette, hogy hazaköltözik a szüleinkhez, a hivatalos magyarázat az, hogy elege lett belőle, hogy néha rossz a bojlerük, és nem tud hajat mosni.

És nem értettem félre. Először én ezt úgy értelmeztem, hogy csak pár napra megy haza, amíg megjavítják, de nem, vitte a komplett téli-nyári ruhatárát, pár kisebb bútort, stb. Meg elejtett egy megjegyzést, valami olyasmi volt a lényege, hogy már úgyis tudják, milyen együtt élni, majd ráérnek akkor újra összeköltözni, ha majd gyereket akarnak.

Nem szakítottak, napi egyszer telefonálnak pár percet.

Én furcsállom, ilyenről még nem hallottam, nekem nem úgy tűnik, mintha minden rendben lenne köztük... de a tesóm szerint ez tök normális, és "sokan csinálják". Én eddig azt láttam, hogy akik külön költöznek, azok szakítanak is.

Ez valóban ennyire "alap dolog", csak én nem hallottam még ilyenről?


2019. febr. 19. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen normàlis és megszokott,ugyanis én ilyenről nem hallottam
2019. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont az ellenkezőjét hallottam. Elválnak, és muszájból együtt vegetálnak. Ha eladnák az ingatlant akkor nem tudnának 1-1 venni.
2019. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én sem hallottam ilyenről. Nem mellesleg, ha elege is van a férjéből, azért nem a szülőkre kellene ráterhelnie az életét, hanem saját magának megoldani a lakhatását.
2019. febr. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szüleink 1-1 veséjüket adnák azért, hogy hazaköltözzünk mindketten, szóval ilyen szempontból nem "teher", kifejezetten örülnek neki, hogy velük van.

(Nem házasok egyébként, bár már egy 5 éve téma köztük, hogy lassan ideje lenne.)

2019. febr. 19. 09:58
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez már a szakítás, csak nem akarják bevallani.
2019. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szüneteteltetik a kapcsolatot.Csak beszélnek pár percet,hogy otthon könyebb legyen beadni majd később. A bojler hulye ok a hazaköltözésre.Az alatt az idő alatt amíg nem můködött jól,de együtt laktak simán meg lehetett volna javíttatni.
2019. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem megszokott dolog. Ilyet még én sem hallottam pedig nem vagyok fiatal.
2019. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem furcsa... :/
2019. febr. 19. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem normális, szerintem a bojler indok mögött az áll, hogy szüneten vannak. Gondolom megnézik, működik-e egymás nélkül 1-2 hétig, aztán döntenek, merre tovább.


30N

2019. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire megszokott, de engem annyira nem döbbent le. Közvetlen környezetemben van ilyen. A szüleim. 15 évig voltak hàzasok, el is vàltak, külön élnek, de mai napig egy pàrt alkotnak, heti többször talàlkoznak, együtt vannak.:) most màr 38 éve. Az együttélés nem jött be nekik de ettől még szeretik egymàst.:) Fura alapvetően, de mi a nővéremmel màr megszoktuk. Èn pl nem tudnék elképzelni ilyet, a férjemmel összeköltözés óta együtt élünk. Ha szétköltöznénk az nekem a szakítàst jelenti. De nem mindenki gondolkodik ugyanúgy. Van akinek ez belefér.
2019. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!