Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az normális, ha lassan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha lassan egy éve vagyunk együtt,3 hónapja együtt vagyunk és pénzt csak kizárólag kölcsönbe ad?

Figyelt kérdés
Én költöztem a házába,nem vagyunk közös kasszán. Hol ő vásárol, hol én. Ebben a hónapban kicsit megszorultam, sajnos az összes félretett pénzem elmemt egy nagyobb kiadásra. Most gyógyszert kellene vennem magamnak, és azt mondta ad pénzt rá , de csak kölcsön. Egyébként ha megyünk valahová, vagy valahol eszünk, meghív.

2018. aug. 27. 16:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
51%
Kulon kasszan vagytok. Pont. Raadadul te koltoztel hozza
2018. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
3 hónapja együtt élünk! Javítom.
2018. aug. 27. 16:28
 3/34 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem gáz. Az ilyen foszori ember még az utcára is kirak, ha nem tudod visszaadni a pénzét.

Azért mégiscsak, nem egy új iphonera kell adjon, hanem a párja gyógyszereire, mert feltehetően beteg!

Nyilván viszonoztad volna majd, mikor teheted.

2018. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Bétó apó ***** válasza:
21%
Abszolút normális! Miért kellene neki megvennie a te gyógyszeredet? Te se vennéd meg az övét, ha úgy alakulna a dolog hogy megszorulna, hanem lelépnél a süllyedő hajóról. Legyen annyi elég, hogy meghív, ha mentek valahova. Egyébként is, ha egyedül élnél, akkor ki venné meg azt a gyógyszert?
2018. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%
Elég érdekes hozzá állás. Elsüllyednék szégyenembe ilyen esetbe vissza kérni.
2018. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
26%
Sztem is normális. Hidd el modt sértőnek érzed, de felemelőbb h ha vita cirkusz során nem lehet belevonni a pénzügyeket is. Bezzeg azt is én vettem, bezzeg ezt is én fizettem...kit érdekel h együtt éltek...
2018. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
23%
Az együttélés nem azt jelenti, hogy az egyik fél kihasználja anyagilag a másikat. Te éppen ezt tennéd!
2018. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%
Én mondjuk alapból kölcsön is kértem volna a gyógyszerre, nem úgy kértem volna meg, hogy ő fizesse ki.
2018. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen a ferjemmel sosem volt annak ellenere h ket het ismeretseg utan osszekoltoztunk es azota sincs ilyen mert mindketten nagyvonaluak vagyunk, kb onmagam elott egnek le ha valami gyogyszerpenzt visszakernek.


Viszont, az ex pasimnak en is is csak kolcsonadtam mert nem akartam tole semmit, de vele pl nem eltunk egyutt.

2018. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom, mennyi irigy, szarrágó ember van. Még ismerősnek, szomszédnak, kollégának is adnék pénzt gyógyszerre, nem csak kölcsön, nemhogy a szerelmemnek.
2018. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!