Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ex haza készül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ex haza készül?

Figyelt kérdés

7 hónapja hagyott el minket a munkahelyi szeretője miatt.


Most olyan érzésem van, mintha visszakozni akarna.


Sokat panaszkodik az anyósjelöltre, a barátnőre, és egyre többet van nálunk.


Elég aljas módon bánt velem a szakításkor, most mégis nekem panaszkodik.


Valahol a lelkem mélyén még mindig szeretem őt, de nem vagyok biztos benne, hogy még tudnék vele együtt élni a bizalomvesztés miatt.

Szerintetek újra építhető lenne ?


Trollok kíméljenek!!



2019. febr. 7. 12:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha hónapokig együtt van valakivel az akit szeretek,utána már nem tudnék úgy hozzáérni,se lefeküdni vele,semmi nem lenne ugyanolyan.Plusz még aljas is volt szakításkor,tehát tuti nem engedném vissza.Azért panaszkodik,mert készíti elő a terepet a visszatéréshez.Ne legyél mamlasz,itt ebben a kapcsolatban már eltört valami.
2019. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megkérdezhetnéd miért gondolja,hogy Ti barátok.vagytok és ezt halkgatni akarod.De most komolyan.

Nem biztos,hogy békülni akar,azt is hiheti,hogy megbocsájtottál már,és így kiöntheti neked a szívét.

2019. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz hogy visszafogadnám@
2019. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként megfelelő távolságból nézve az akkor történteket,akár ùjra is lehet építeni.Csak még meg sem próbáltâtok,és már most bizonytalan vagy benne.Szóval...(2)
2019. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%

Na várjunk :)


7 hónapja elhagyott. összejött a munkahelyén egy másik emberrel, csókolóznak, k**úrnak immel ámmal együtt vannak édeskettesben...


és ezek szerint elég sűrűn beszélsz vele....vagy találkoztok is....


Te normális vagy?

2019. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Rockarc ***** válasza:
92%

Az emleket szereted, azt aki regen volt. Sosem lesz mar olyan. Vissza ne engedd! Egyebkent ez lesz a taktika is, a regi szep emlekekkel probal ostromolni. Ha elgyengulsz, mar maszik is az agyadba. Ha nosztalgiazni kezd, akkor mond meg neki, hogy ne haragudj, de nincs erre idod.


42F

2019. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
48%

Én is azt kérdezem amit az ötös.

De tudom a választ igazából...

Nem, nem normális a kérdező.

2019. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

#5 van egy közös gyermekünk. Ha figyelmesen olvasol, akkor gondoltad volna, mivel többes számban írtam. Szóval muszáj találkoznom vele.


És


#7 kértem, hogy trollok kíméljenek!

2019. febr. 7. 13:40
 9/45 anonim ***** válasza:
95%
Te valami "biztos pont" vagy neki? Akihez ha $z@rt vág a kerék vissza lehet putyerkázni? Jó hamar kifalsult az új "barátnő". Majd kérdezd meg tőle hogy érdemes volt-e MINDENT borítani.
2019. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%
Hát...Elég pofátlan exed van, hogy még van képe neked panaszkodni ezek után. Én meg sem hallgatnám! Legyen már tartásod és ne hagyd hogy hülyének nézzen :D
2019. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!