Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha valaki hosszú évek óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki hosszú évek óta kapcsolatban van, de neki úgy tűnik, hogy csupán 2-3 éves az együttlétük, az jó vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagyis? 10 éve van kapcsolatban de olyan mintha csak 2 éve lenne? Nekem 8. Nekik jó-e vagy sem azt se tudom hogy ezt ebben mérni lehetne. Ha a kapcsolat erősségét akarja ezzel mutatni - hát nem tudom. Tapasztalatom szerint a 2-3 év pont hogy lécrezgős időszak szerintem... nálam mind a két esetben az volt, mind a 2x túlélte! ;D
2019. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Én azt mondanám, hogy jó. Azt jelenti, hogy repül az idő mert jól érzi magát. Ezt persze nem csak a kapcsolata befolyásolja, de hozzájárul. Én ugyan még csak 5 éve vagyok együtt a párommal, de gyakran "meglepődöm" rajta, hogy úr isten hogy ment el ilyen gyorsan az az 5 év. De ezt az élet más területein is tapasztalom. Mintha tegnap lett volna a diplomaosztóm is, amúgy meg eltelt azóta 4 év.
2019. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azt mondják, jó társaságban telik az idő, szóval biztos jó.
2019. febr. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha az ember jól èrzi magàt valakivel, akkor repül az idő. Igen, jó. Mi majdnem 9 éve vagyunk együtt. Kimondva soknak tűnik, főleg mivel koràbban még 1 éves kapcsolatom se volt, koràbban nem voltam ténylegesen szerelmes, nem élveztem a szexualitàst sem senkivel. Egyàltalàn nem érzi egyikünk se azt, hogy eltelt 9 év, hipp hopp itt a 10. évforduló is. Hihetetlen gyorsan elmentek az évek. :)
2019. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az jó. Vagy nem.
2019. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!