Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hosszú (sok éves) kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú (sok éves) kapcsolatban élők! Van még köztetek szerelem a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mi a különbség ahhoz képest, mint mondjuk amilyen az első köd, tehát olyan kb. 1-2 év után volt a kapcsolatotok? Szerelem? Szex? Gyengédség, romantika, kedveskedés? Megmaradhatnak az érzelmek?
2018. máj. 2. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Hát nálam eddig egy szerelem se tartott fél évnél tovább.


Viszont addigra a kötődés elmélyül már, erős szeretet épül ki, ami megmarad, ha teszünk érte. Ápolni kell, kellenek a közös élmények. Ezekbe az élményekbe meg persze beletartozik a gyengédség, romantika stb... de igenis kell a jó kommunikáció, hogy tudjuk mire van szüksége a másiknak 🙂


3 éve a mostani kapcsolatban, f

2018. máj. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4 év, abszolút olyan mint az elején, a vágy is ugyanúgy megvan. A kötődés nagyon erős köztünk. Úgy érzem hogy most hogy 5 év múlva is ugyanezt irnám!
2018. máj. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

14 éve együtt.

Jobban szeretem, mint bárki mást. Nem ugyanaz, mint a lila köd, hanem sokkal mélyebb és erősebb. Összetartozunk, egy család vagyunk.

A szex sokkal jobb, mint rövid kapcsolatban bármikor. Teljesen ismerjük egymást, nincs szégyenlősség, és mindent kipróbáltunk egymással, amire valaha is kíváncsiak voltunk. Bármit meg tudunk beszélni, nincs tabu téma.

Gyengédség, romantika ugyanúgy van. Elvégre ettől lesz több a házasságunk, mintha a legjobb barátok lennénk. Természetesen kölcsönösen udvarlunk, mindketten teszünk a működéséért. Ahogy azért is, hogy fizikailag is vonzóak maradjunk.

Egy pillantásból tudjuk, mit gondol a másik. Az ágyban is: egyikünknek csak átcikázik a gondolat, hogy most de jó lenne, ha... A másik pedig csinálja is. ;) Egyrészt ismerjük egymást, másrészt ismerjük a legkisebb jeleket is.

Az is gyakori, hogy távolról ráérzünk egymásra. Mondjuk a férjem nap közben megkíván egy ételt, én pedig azt főzöm. Vagy a férjem munkahelye előtt naponta ezer mentő megy el, de amikor engem vitt (kisebb munkahelyi baleset) akkor egyből érezte, hogy baj van, azért szirénáznak.

Ezek biztos, hogy részben véletlenek. De túl sokszor fordul elő hasonló, hogy csak véletlen legyen.

2018. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve vagyunk házasok. A szerelem mélyebb, igazibb, teljesebb, mint az elején. A szex több és jobb, ami fura, hogy ez az első lányunk születése után változott jó irányba. Inkább alszunk 4 órát 5 helyett, de nem bírunk magunkkal. 😄 Persze a lila köd és a pillangók a gyomorban nem olyan mindennaposak, mint amikor összejöttünk, de előfordul a mai napig, hogy ránézek és bekönnyezek, mert nem hiszem el, hogy ő az én férjem és a lányaink édesapja.
2018. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy gondolom és érzem, ahogy, az utolsó két válaszoló.
2018. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem az a baj hogy szerelmes leszek erdkel a személy de ahogy elmúlik a lila köd megunom az egészet nem tudok mit kezdeni az unalommal hirtelen elkezd idegesíteni a személy bármit is tesz nyűgnek maceranak érzem az egészet

Leghosszabb kapcsolatom 2 év volt

Nem értem ha elmúlik a szervezetben a biokémiai folyamat akkor utána hogy lehet jó a szex vagy bármi más? Marad a szeretet ami fel sem ér ahhoz az Erzeshez amikor a lila köd van

Elmúlik a lila köd megunom az egészet sablonos lesz.

Olvastam a kommenteket és olyan hihetetlen hogy valaki 10-15 év után is így érez nem unja meg

10-15 év rengeteg

2018. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mi internetes tàrskeresőn ismerkedtünk meg, 8 éve vagyunk együtt, 6,5 éve hàzasok is. Természetesen igen, szerelmesek vagyunk egymàsba. A kötődés hamar kialakult és mindig is nagyon erős volt köztünk ès ahogy jobban megismertük egymàst, egyre mélyebb lett.

Amúgy sem hisz egyikünk sem abban a divatszövegben amit hallani lehet, hogy a szerelem elmúlik pàr év utàn és megszokàssà vàlik a kapcsolat.. Ez hülyeség. Ha elmúlik , vagy unalmat érez az ember akkor sose volt igazi szerelem szóval ne csúfolja senki annak.

A szex isteni jó ,és a kémia erős mint mindig. Nagyon szeretjük egymàst, a spontàn csókcsatàk, ölelések, bókok, kedveskedèsek egyàltalàn nem szűntek meg, mint sok màs kapcsolatban. Az érzéseink csak erősödtek az évek soràn . Ennyi. Nem tudnànk elképzelni sem, hogy ez valaha megvàltozzon. Egyébként együtt nevelünk egy kutyust is. :) 32/N, 29/F

2018. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Részemről nincs, csak mély szeretet. Ő részéről ugyanolyan mint az elején. Mondogatja néha, hogy szerelmes belém. Viszont én az elején sem éreztem a pillangokat, szenvedélyes vágyat, tüzet, mint más szerelmeknel, de azt gondoltam, ez az érett szerelem. Hiányzott az a rózsaszín ködös érzés, most meg lehet kövezni, de a kapcsolatunk 3.eve óta mindig volt valaki, aki iránt plátóian, vagy barát extrákkal kapcsolatban erezhettem.

12 év, 34/N

2020. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!