Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan párok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, akik neten ismerték meg egymást és hosszú kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátommal 1,5 hete vagyunk együtt, igaz neten jöttünk össze. Megkaptam már párszor azt hogy úgy sem lesz tartós és hosszú, és úgysem lehet szerelmes neten keresztül stb. De tudom hogy az. Legjobb haverjával is beszéltem, és több dolog is bizonyítja..de a lényeg..leírnátok a történeteteket? Érdekel és köszönöm a válaszokat:)

2019. jan. 16. 22:05
1 2
 1/18 Derwer ***** válasza:
83%

Neten találtam barátnőt kb 3 éve. Mostmár feleségem.

Baráti körben is vannak ketten akik neten ismerkedtek meg. Házasok ők is.

30F

2019. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20%

Nekem is netes a kezem is megkérte, "csak"váltsak várost es munkahelyet miatta, lakjam nála, be is tud protezsalni jo helyre.

Ez a 3. ilyen pasi

És nem értik hogy ez nekem(a duma) kevés ahhoz hogy lecseréljem az életem.

2019. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Előbb rendelek japánból robotbarátnőt, minthogy netes társkeresési oldalra menjek. 🤪😃
2019. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismerkedtünk meg és jelenleg már 8 hónapja tart a kapcsolatunk nem on-line. 35+
2019. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Neten ismerkedtünk meg tavasszal betöltjük a 9 évet és van egy gyönyörű szép kislányunk.:)
2019. jan. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
A sikersztorik erdekelnének h ki költözött kihez
2019. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 peca1000 ***** válasza:
100%

12 éve jöttünk össze a neten.


6 éve vagyunk házasok.

2019. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kozos emailben mutatott be egymasnak egy kozos baratunk.9 honap tavkapcs utan en valtottam orszagot erte (magyar), 4eve kapcsban, jovore hazasodunk.
2019. jan. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi is neten ismerkedtünk, sok éve. De nem maradtunk az online térben. Másnap randi, aztán már telefonon tartottuk a kapcsolatot két találkozó közt. Egyre többet aludt itt, 5 hónap után összeköltöztünk. 6 hónappal később megkért, következő nyáron esküvő, kereken 9 hónappal később született a kisfiunk.


Abban én sem hiszek, amikor 50+ km távolságra vannak, hetekig leveleznek két talàlkozás közt, és évekig várnak, mire össze tudnak költözni. Tudom, hogy most ez a divat, hogy a világ másik végén keres párt mindenki, de semmi értelme. Nekem a levelezőpartner nem kapcsolat.

2019. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

4éve ismerkedtünk meg neten, ő költözött hozzám saját lakásból albérletbe.

A lakását kiadta, vettünk közösen házat, született kisbabánk.

Elvált voltam 2 gyerekkel, a párom 8 évvel fiatalabb.

2019. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!