Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ésszerű dolog, ha egy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ésszerű dolog, ha egy 35 éves férfi a szülőkhöz akarja hazavinni a barátnőjét, hogy ott lakjanak?

Figyelt kérdés
Engem feszélyezne idegen emberek jelenléte az intim szféránkban. Ti hogy vagytok ezzel?
2019. márc. 4. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ert mar veget ilyen miatt kapcsolatom..

en mar evek ota onallo vagyok, magamat tartom fenn, ugy gondolom hogy ez egy 35 eves ferfitol is elvarhato, akar van parja, akar nincs


26N

2019. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem laknék együtt szülőkkel (sem sajáttal, sem máséval), akármennyire is jó a viszony velük. Minél közelebb vannak, annál több a konfliktus lehetőség, mert akaratlanul is beleláthatnak, belefolyhatnak a pár életébe.
2019. márc. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, pont így gondolom én is.
2019. márc. 4. 23:15
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Kapásból felejtős az a nagyfiú , aki 35 évesen anyucival él
2019. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

19 éves koromtól külön élek a szülőktől és egyedül tartom el magam.

35 éves korra nem önálló? Brávó.

2019. márc. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jól keres, vehetne saját lakást, csak ragaszkodik a szülői házhoz.
2019. márc. 5. 04:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor méggázabb.Lenne lehetősége csak anyámasszony katonája.
2019. márc. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi másfél évig laktunk anyósomnál, amíg összegyűjtöttük az önerőre valót és vettünk egy saját lakást. Valahol praktikus és anyagilag tényleg megéri. Nekem anyósommal jó a viszonyom, és amíg ott éltünk sem éreztem igazán kellemetlennek az együtt élést, pedig bár családi ház volt, nem külön lakrészünk volt, mint sokan megoldják, hanem csak szobánk.


Viszont ezt mint átmeneti helyzetet valószínűleg könnyebb volt elfogadnia mindegyik félnek. Azt nem tudom, hogy ha "állandóra" kellett volna ott lakni, milyen lett volna, de azért szerintem nem dőlt volna össze a világ akkor sem. Ha a pár anyagi helyzete úgy kívánja, és a szülőkkel is van olyan viszony, akkor szerintem nem olyan nagy probléma. Évszázadokon keresztül így éltünk, nyilván kényelmesebb külön, de azért ha szükség van rá, megoldható.


Viszont ha simán csak "nem szeretne" elköltözni otthonról, mert ő ragaszkodik a családi házhoz, akkor engem eléggé zavarna, hogy nem akar különálló életet kezdeni velem. Mert ez nekem ezt jelentené- megtehetné, de nem akarja. Ez engem jobban zavarna, mint a lakhatás tiszta ténye.


Egyébként én is 19 éves korom óta élek külön és önállóan a szüleimtől.

2019. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ésszerűnek ésszerű a mai ingatlanárakat figyelembe véve.

Legtöbb ismerősöm így oldotta meg az összeköltözést, vegyes sikerekkel.

Mi is laktunk így átmenetileg, mondjuk egy 10-essel fiatalabbak voltunk akkor... Én azt mondom, időszakosan megjárja, mert nagyon jól lehet így spórolni, de egyrészt jó viszony kell hozzá (még úgy is lesznek konfliktusok), másrészt szerintem nagyon fontos, hogy valóban átmeneti megoldás legyen. Annak szuper, de nem több. Én legalábbis így vagyok vele.

2019. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
A lehető legrosszabb lépés. Annyi, de annyi rossz példa van, amiből meg lehet tanulni: szülőkhöz nem költözünk haza a párunkkal! Tönkre fogja tenni a kapcsolatot közöttük és a szülők között is.
2019. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!