Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hosszú távú kapcsolatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú kapcsolatotok hogy alakult, milyen "utemben", mennyi idő után lett komolyabb, osszekoltozes szb? Milyen most? Legfőképp olyan erdekelne ahol van előző kapcsolatbol gyermek, Ő hogy fogadta? Hogyan jön ki a parotok a gyermekkel?

Figyelt kérdés

Előző hazaasagombol van egy 9 éves lanyom.

Nehezen vettem rá magam hogy újra kapcsolatom legyen és erdekelnenek történetek esetleg kinel hogy alakult ki milyen most, mennyi ideje vagytok együtt stb. Milyen tempoban jó így haladni?!

Köszi előre is a valaszokat.


2019. márc. 5. 19:27
 1/3 A kérdező kommentje:

A kerdesben az szb azt stb.

Bocsi a hibakert, a telefonom javít ekezetet se mindig ír.

2019. márc. 5. 19:30
 2/3 anonim ***** válasza:

(Már megint?)

Hát figyelj, én ezt eleve úgy kezdtem el, hogy először is a gyerekkel hármasban egyenesbe jöjjünk, minden jó legyen úgy, ahogy van.

Ez azért fontos, mert ha szingli anyaként jól érzed magad, nem ugrasz fejest az első xar kapcsolatba. Mert mindig ott a B terv, hogy sokkal jobb egyedül.

Aztán mikor ismerkedni kezdtem, akkor azt igen diszkréten intéztem. Sose tudták a gyerekek, hogy xy-nal randizunk, aztán majd alakul. Ez igényelt némi szervezést, főleg mikor eljutottunk oda, hogy szex is lehet.

Az ismerkedést nem vettem véresen komolyan. Nem úgy kezdtem bele, hogy nekem most kell valaki hosszú távra, meg férjhez akarok menni. Ellenkezőleg. Inkább egy kis barátkozós beszélgetés, közös programok, és ha ez működik, akkor egy kis szex.

De ez nem elhatározás kérdése. Olyan fél év randizgatás után mondtuk ki, hogy szerelmesek vagyunk, és hosszú távra tervezünk.

A gyerekeknek csak ekkor mondtam el, hogy van valaki, aki kedvelek. Utána találkoztak. Pár hét után aludt itt először (a tudtukkal). Eleinte 1-2, aztán 3-4 napot volt itt. Mikor már kb. csak váltás ruháért járt haza, akkor megbeszéltük, hogy költözzünk össze. (A gyerekekkel is megbeszéltük, nem csak kész tények elé állítottuk.)

8 hónap együttélés után megkérte a kezem, 1,5 évvel később esküvő, egy éven belül megszületett a közös gyerek.

Röviden ennyi.

2019. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaz, nem vagyunk régóta együtt, viszont hosszútávra tervezünk!

Nyáron ismerkedtünk meg közös munkahely miatt. Kezdetben a kölcsönös szimoátiából-barátságból lett egy egyéjszakás...illetve annak indult, de olyan jól éreztük magunkat, hogy folytattuk.

Kezdettől fogva bemutatott a gyereknek (5éves), hogy én vagyok xy!

És egyre többet találkoztunk, mindig találkoztam a gyerekkel is. Kezdetben nehéz volt, féltékeny volt a gyerek nagyon...

De 8 hónapja együtt vagyunk töretlenül. A gyerek is megszeretett szerencsére. :)

Nagyon sok türelem kellett hozzá!

Összeköltözni nyáron tervezünk most :)

2019. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!