Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti hogyan reagálnátok, ha kiderülne párotokról, hogy a kapcsolatotok elött prostituált szolgáltatást is igénybe vett esetleg szüzességét is így vesztette el?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Közöm?
2018. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Sehogy, nem érdekel az ilyen.
2018. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

de miért akarsz hencegni ezzel a csajnak?

nem értem.

amúgy meg attól függ a reakciója,hogy milyen erős a kereted.

ha egy kemény határozott férfi vagy,akkor azt fogja mondani,hogy legalább igényes vagy annyira,hogy nem adtad alább mint ezek a szép nők.

ha pedig kisebbrendűségi érzést szimatol meg a vallomás miatt,akkor aszt fogja mondani,hogy fúj milyen igénytelen állat vagy.

2018. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
*azt
2018. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Gál Zoé ***** válasza:
54%
Megkérdezném tőle, hogy milyen volt.
2018. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Meglepődnék, mert nem szoktam pattanásos, 150 kilós kockákkal összejönni, akik két mondatot nem bírnak kinyögni egy nőnek.
2018. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát velem ilyen még nem történt hálisten...a kérdés csak felvetés
2018. febr. 27. 20:08
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
#6: neked is sok fogalmad van a férfiakról :D
2018. febr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
8# A prostizós lúzerekről, akiknek a szüzességét is prosti vette el, sajnos tényleg nincs sok fogalmam :)
2018. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon szomorú lennék, kiábrándulnék és egy kérdés járna a fejemben: vajon a ha lenne közös fiú gyermekünk őt is erre nevelné? Valószínűleg igen, és így akaratom ellenére már két prostizós családtagom is lenne. Köszönöm nem kérnék ebből. Én se csináltam olyan dolgokat, amikért meg a fiúk szoktak megorrolni a lányokra, így még azt se lehet mondani, hogy nincs "jogom" az elvárásaimhoz.
2018. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!