Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Borzasztóan szomorú vagyok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan szomorú vagyok, a családom miatt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kitaláltam, hogy belefogok egy teljesen új dologba amivel több pénzt tudnék keresni, logisztika targonca, most egyszerre csinálom a 2 tanfolyamot, van 2 gyerekem, néztem tökjó kis állásokat, viszonylag jól fizet, de a hátrány nem mindig érek vissza a gyerekekért az oviba suliba, mondom akkor segitsen a párom, meg a szüleim, néha elmenni a gyerekekért, erre mindannyian oldjam meg én!

Fel kell újítani a házat amibe élünk, azt is én oldjam meg. Kb úgy érzem minden az én vállamra szakad. Segíteni egyik sem akar, de mind megmondja mit csináljak :)



2019. márc. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Kilyukadt a gumi, az abortusz meg ismeretlen szó? Beszéld meg velük. Csináld a dolgodat, hidd el, nem fogják az oviban, suliban hagyni a gyereket.


N

2019. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Kérdezd meg tőlük, hogy:

- szeretnétek nyaralni menni?

- szeretnétek, hogy a gyerekek divatos új ruhákban járjanak

- szeretnétek finom ételeket enni

- szeretne veled az asszony kettedben elmenni kikapcsolódni szórakozni néha?

- szeretnének a gyerekek új játékokat, xboxot?

- szeretnék ha új konyhabútor, szobabútor lenne?

- szeretnének meleg házat, új szigetelt nyílászárókat,?

- szeretnének új szép modern járólapokat?

- szeretnének mosogatógépet, beépíthető tűzhelyet?


ha igen akkor segítsenek


ha nem és jól van így ahogy van akkor kussoljon mindenki és senki ne akarjon semmit a jövőben csak annyit amennyi most van

2019. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Közös gyerek? Te vagy a nő?

Egyébként "párt" kidobni, ha ennyire se hajlandó, csak könnyebb lesz nélküle.

Bébiszittert kell keresni, aki hozza-visszi. Nyugdíjas szomszéd néni vagy gyes-es anyuka, esetleg ovis csoporttárs anyja, vagy a dadus.

Szüleid elzavarni a búsba, ha nekik kell segíteni. Oldják meg! Egyébként nem kell őket keresni.

2019. márc. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezd meg az anyósod vagy az apósod, hátha tudnak valami megoldást vagy tudnak segíteni.
2019. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Igazabol jól csinálják.

Ha panaszkodsz van okod.

2019. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kellet volna úgy új dologba fogni, hogy kb senki nem támogat. Előbb kellett volna elintézned a gyerekért járatást. Én megértem őket.
2019. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!