Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párommal összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összeköltözés előtt beszéltünk róla, hogy nem tartjuk meg az ünnepeket, de nem fura, hogy annyít sem mond, boldog karácsonyt vagy pl. tegnap boldog nőnapot?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 18:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem fura. Nyugodt szívvel felejtette el, mivel megbeszéltétek.

32/f

2019. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem tartjátok meg, akkor minek mondjon bármit is?

Gondolom, ezt ő erőltette rád. Az ilyenek smucigok és "hivatalosan" sem kell foglalkozni a másikkal.

Fogadjunk, hogy spontán meglepetések, programok sincsenek.

2019. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyszer megbeszéltétek, hogy nem tartjátok meg, akkor miért kellene mondania?
2019. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, de nem hogy kizárjuk őket. Én speciel még valentin napra is vettem apró ajándékot, amire rég vágyott. A lényeg, hogy nem csinálunk felhajtást, de azt gondolom, hogy újévkor nem száradt volna ki a szája, ha annyit mond, hogy boldog új évet.

Valóban semmi spontán...illetve tegnap meglepett, mert már nem bírtam és megmondtam neki, hogy semmi baja nem történik, ha anyukája után esetleg nekem is odanyögi, hogy boldog nőnapot, és erre hirtelen felpattant, kijelentette, hogy elege van belőlem és a hisztijemből és elhúzott.

2019. márc. 9. 18:55
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ajándékot vettél neki? Mire vágyott?
2019. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Ezek szerint csak veled nem akar semmit megünnepelni,sem karácsonyt,sem nőnapot,sem boldog Új Évet kívánni?Mindenki másnak igen?Lehet ez számára egy kényszer érzet miatt,amit ráerőltetnek a családjában,vagy Te nem voltál soha fontos.Azt Neked kel tudnod melyik
2019. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Ennek mi értelme van? Megbeszéltétek, hogy nem tartjátok az ünnepeket, ennek ellenére ajándékot veszel Valentin-napra, és számon kéred rajta a nőnapot? Ha neked ezek fontosak, akkor miért egyeztetek meg az ellenkezőjében?
2019. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Amikor ebben megegyeztünk, akkor nem nullára csökkentettük a megtartásokat, hanem hogy nem csinálunk nagy dolgot belőlük, nem megyünk bulizni vagy étterembe vagy hasonlók, illetve nem adunk ajándékot. Mert nem szeret pénzt kiadni. Én szívesen vettem neki az apróságot meg, nem hánytorgattam, csak arra voltam kiváncsi, hogy ez másnak nem fura, hogy szóban sem nyögünk oda semmít a másiknak? Főként úgy, hogy másnak viszont mondja, családnak, barátoknak, kollégáknak.

De oké, ezt ismét én szúrtam akkor el, hogy vágytam egy ennyi figyelmességre.

2019. márc. 9. 19:42
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Már az is fura hogy betartja a megállapodást ?


Igazi szemét, megbeszeltek valamit azt úgy is lesz.

2019. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Hááát, csajszi, be lettél húzva a szarba, nem kicsit!


Ha van eszed, addig szakítasz ezzel a sóher faxxal, amíg nincs közös gyerek.


Úgy őszintén: egy ilyen önző surmóban mit lehet szeretni?

2019. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!