Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti sem éreznétek komolynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem éreznétek komolynak egy olyan kapcsolatot ahol az egyik fél számára semmiség lenne az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudok komolyan venni valakit akinek ez nem fontos vagy nagy lépés lenne hanem csak egy vállrándítás kb.
2019. febr. 3. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Nem venném komolyan. Sőt, igazából elengedném az egész kapcsolatot.
2019. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Már legalább 15 emberrel laktam együtt egyetem alatt, akiket előzőleg nem ismertem, szóval...
2019. febr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
#2 - Komolyan nem érzed a különbséget a között, hogy a kapcsolat következő szintre kerül az összeköltözés által és a között, hogy random emberek lesznek a lakótársaid akikkel simán előfordulhat az is, hogy 1 hónapon keresztül nem is látjátok egymást?
2019. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
#3: Nem érzem, nem nagy durranás.
2019. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Mi is a probléma?

Nem akar összeköltözni, vagy nem rugozik rajta, hogy akkor most ez hogyan legyen.


Nem akar, hagyd a francba

Nem stresszeli magát rajta, szeretnél vele élni, ö meg rád hagyja, lakva ismerszik meg az ember

2019. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én mindenen stresszelek, de ezen nem értem, miért kéne.
2019. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom hogy nem rúgozik meg stresszel rajta!

De én pl nem költöznék össze akármelyik kapcsolatommal....neki meg ez semmi.....

2019. febr. 3. 20:15
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
De az, hogy nem vergődik a földön extázisban, nem jelenti azt, hogy ő is bárkivel összeköltözne.
2019. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megmondta hogy sokszor volt ebben része és ez nem nagy dolog...
2019. febr. 3. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Most azért valaki igazodjon ki a nőkön, de komolyan.

A Bëlga Az a baj c. számát ismered? Az jutott eszembe.

Nem költözik össze veled, az a baj, túl könnyen összeköltözik veled, az a baj.

2019. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!