Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha sokat meztelenke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha sokat meztelenkedik?

Figyelt kérdés

Hárman élünk gyakorlatilag együtt, a lányom, a barátja, és én. Viszont a srác gyakran flangál előttem ruha nélkül, de mindig elnézést vagy bocsánatot kér. Szóval az egész véletlennek van beállítva, vagy lehet az is nem tudom. Ti mit gondoltok? És hogyan reagálnátok?

N



2019. márc. 13. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Vágd pofon. Biztosan meg akar dugni.
2019. márc. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Szólj a lànyodnak,hogy közölje ő a sráccal,hogy öltözzön fel.
2019. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%

Már eleve az, hogy megengedted, hogy ott lakjon nálad egy idegen srác, elég gáz. Ha komoly a kapcsolat, ideiglenesen oké, de egyébként nem kellene megengedned.


Ha meg rendszeresen megtörténik ez, amit te mondtál, akkor már rég a hajánál fogva kellett volna kibaxnod a házadból.


Csak, hogy tudd: meg akar dugni téged. Még annak idején én kaptam ilyen tippet, hogy "véletlenül" mutatkozzak meztelenül a lakótársnőm előtt, ha dugni akarok vele...

2019. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Jellemtelen a srác! Nehogy engedd hogy ilyen beházasodjon hozzátok. Ez más családnál kalap, kabát. Ilyen nincs hogy meztelenül járkál előtted. Tedd ki a házadból, ha a tied.
2019. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem beszéljétek meg, hogy neked nagyobb mozgásigényed van a lakásodban, a csávónak szép a teste, de nem az a generáció vagy, aki az ilyen stílusú reklámszándékot nézni szeretné, ezért van egy jó lehetőség: ha a srác dolgozik, akkor egy uszodában is tud tusolni, sokan csinálják így. Kérdezd meg azt is, hogy nagyjából milyen tervei vannak ingatlannal kapcsolatosan.
2019. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Szólj neki, hogy ez téged zavar, ne forduljon elő többet!

Amennyiben nincs változás, mondd, hogy a lányodtól nincs jogod eltiltani, de a házadba ne jöjjön többet, ha ilyen egyszerű dolgot képtelen betartani.

2019. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Én 19 éves korom óta külön élek, Karácsonykor voltam a szüleim házában és kimentem éjszaka pisilni egy tangában. Épp anyumra is akkor jött rá az inger, tök ciki volt. Lehet tényleg elfelejti, a lányoddal beszélj. Én is mindig meztelenkedem, a pasim is.
2019. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Utolsó, na jó, de te kurtizán vagy.. Az más.
2019. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Ez végképp nem véletlen. Vagy szándékos vagy egyszerűen le sem szarja, hogy illemet tartson be feléd.

Gondolj bele, Te mennyit meztelenkednél egy idegen házban ahol tudnád, hogy más is közlekedik? Szerintem nullát. Ő pedig rendszeresen.

Beszéld meg vele vagy a lányoddal, ideális mindkettővel nehogy aztán valaki félre értse vagy másképp adja le a másiknak ezáltal feszültséget szítva.

2019. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vennék neki egy köntöst.
2019. márc. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!