Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit csináltok a szabadidőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok a szabadidőtökben akár a párotokkal akár otthon? Olyan sokat dolgozom, hogy alig van szabadidőm, ezért "elfelejtettem", hogy mivel lehetne tölteni.

Figyelt kérdés

25-30 évesek vagyunk, házasok nagyvárosban élünk. Érdekelne, hogy ki mivel tölti a szabadidejét, már ha van.

Annyira sokat dolgozunk (+tanulunk) mind a ketten, hogy alig van szabadidőnk.

Ha mégis van időnk, akkor egyszerűen nem tudjuk, hogy mint csináljunk, mert nincs benne rutinunk. Lehet, hogy furcsán hangzik, de ez van. De gondolom nem vagyunk ezzel egyedül.

Ha dolgozom, akkor lefoglalja a gondolataimat a munka, de ha pihenek, akkor sokszor nem tudom, hogy "mi hasznom" van. Tudom hülyeség, de így érzem.


TI mivel töltitek a szabad óráitokat? (A szexen kívül...)



2019. jan. 7. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Menjetek moziba
2019. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kicsit elírtam a kérdést: szóval akár a párotokkal, akár egyedül, otthon :)
2019. jan. 7. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Filmezés esetleg együtt főzés :)
2019. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Filmezés, olvasás, sportolás, zenehallgatás, sétálás.
2019. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%

Párkapcsolatban éltem, amikor elkezdtem a főiskolát, s mellette diákmunkát végeztem, ami azt jelentette, hogy hétfőtől csütörtökig reggel 8-tól délután 4-ig bent rohadtam, majd nagy könyörgésre az iskolaszövetkezet belement, hogy délután 5-től este 9-ig dolgozhassak. A pénteki napom abból állt, hogy reggel 6-tól 12 óráztam, s csak este tudtunk találkozni, illetve estétől tudtuk együtt tölteni a hétvégét.

Igyekeztem mindig a kedvében járni, érdekes programokat szervezni, újabbnál újabb helyekre elvinni, mesélni a helyről, s tekintettel arra, hogy alig másfél-két éve voltam "friss albis" a fővárosban, nekem sem volt egyszerű hozni a szintet egy nő lenyűgözésére. Sok épület, utca, lakótelep, kerület történetének/történelmének jártam utána hullafáradtan, hogy másnap ismét lenyűgözhessem a delikvenst. Ez ment hétről hétre.

Az albérletet viszont valamiből fenn kellett tartani, így szombaton is el kellett vállaljak munkát, aznap az egész délutánt, estét együtt töltöttük, vasárnap meg már a búcsúzás jegyében telt.

Fél évig bírta mellettem. Állítása szerint túl kevés időt töltöttünk együtt, meg az utazás sok időt vett igénybe, ő másra vágyott, jobbra vágyott. Összejött egy bunkó, gusztustalan természetű, alattomos féreggel itt a fővárosban, aki szánalmas proli módon csattogtatta a szaros 5-ös BMW-jével a szétrohadt gyári kipufogóját a belvárosban. Azóta egy belvárosi szépségszalonban dolgozik, s minden héten körbeújságolja az ismerőseinek, hogy épp Kiszel Tünde, épp Debreczeni Zita, épp Zimány Linda, vagy épp valamelyik hulladék Való Világ-szereplő tért be hozzá egy gyors hajigazításra.

Sose akarj a nőknek megfelelni! Ők kizárólag azt nézik benned, hogy hogyan tudnak rajtad felkapaszkodni az isten háta mögötti putrijukból.

2019. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában összekötöm a kellemeset illetve a szabadidőt a hasznossal. Például nyáron Bécsben akadt valami dolgom, ezért Győrből kitekertem biciklivel és vissza. Kb. 20 évet fiatalodtam a nagy nemzeti park friss levegőjén.
2019. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék senkinek megfelelni. Nő vagyok egyébként. CSak szeretném kellemesen eltölteni azt a pár órát 1-2 hetente, amikor nincs dolgunk. :)
2019. jan. 7. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi társasoztunk, römizünk, filmnézés közben megmasszírozzuk egymást, vagy elvonulunk és olvasunk ha épp társasmagányra vágyunk.
2019. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szoktunk közös csavargós ( elmenős) programokat szervezni. Évente 2 ilyen fix, nyàr elején ( évforduló) mozi- fagyizàs, karàcsony előtt pedig étterem ( hàzassàgi évforduló). A többi progi vàltozó. Strandolàs, bowling, biliàrd, àllatkert, rock koncert, haveri körrel lógunk... Ilyenek. Otthon kàrtyàzunk, tàrsasozunk, vannak közösen nézett sorozataink, filmezünk...

Sajàt hobbijaim-tevékenységeim: könyvek: imàdok olvasni, szép gyűjteményem van màr itthon:), neten sorozatokat nézek, jàtszom a laptopomon, vagy a 2 hobbimmal foglalkozom, íràs, illetve parfümöket és légfrissítőket csinàlok, illatkombinàciókkal kísérletezek, közben zenét hallgatok:) SOHA nem unatkoztam még életemben.

A fèrjem is szeret könyveket olvasni, sorozatozni, animéket nézni, mangàkat olvasni,gépen jàtszani+ el szokott jàrni kàrtyàzni, gyűjti is őket.:) 33/N, 30/F, 9 éve együtt.

2019. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmegyünk vacsorázni, moziba, színházba, szabaduló szobába, korizni, találkozunk a barátainkkal, beülünk valahova beszélgetni, elsétálunk a belvárosban, iszunk egy forrócsokit/forralt bort. Szeretünk kirándulni, túrázni is, vagy nyáron csak leruccanunk a Balcsira, vagy a Velencei tóra strandolni, esetleg egyet bicajozni. Olykor elmegyünk együtt squasholni, vagy kocogni is.


Ha itthon és egyedül, akkor olvasok, nézek valami filmet, vagy foglalkozok azzal, amihez éppen kedvem van.

2019. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!