Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet nem a megfelelő társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem a megfelelő társ van mellettem?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk,jószívű,családszerető ember.Emellett határozott,férfias,nem panaszkodhatom.Szeretjük egymást úgy gondolom.Anyagilag is rendben vagyunk.Ennek ellenére gyakori a hiányérzet bennem,másfajta életre vágyom mint ami mellette van.Ő egyáltalán nem durva,mégis ott vannak a hagyományos elvárások felém.Én szabadabban szeretnék élni,belefáradtam abba hogy gondoskodjam az ebédről,alkalmazkodjam hozzá este,még beszélgetnem sem illik más férfival például a neten stb.Igazából minden megvan a boldogságunkhoz mégsem vagyok az.Lehetséges hogy nem a megfelelő társ van mellettem?
2019. márc. 13. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hárítsd el a felelősséget magadról rá. Nem ő miatta nem teljes az életed, hanem magad miatt.

Amennyiben a párunk negatív hatással van ránk, akkor azt nekünk kell megoldani valahogy (pl elengedni a dolgokat).


"Lehetséges hogy nem a megfelelő társ van mellettem?"

Ezt nem tudom, de az eléggé nagy negatívum, hogy nem tudod önmagad adni egy kapcsolatban. Valószínűleg más mellett is így viselkednél.


Nem akarsz főzni? Ne főzz. Nem tetszik a párodnak? Megszokja vagy elválnak útjaitok.

Te arra vágysz, hogy pasikkal beszélgess a neten? Mondd el a párodnak és csináld.


Mi értelme egy párkapcsolatnak, ha nem lehetsz önmagad? Itt is hatalmas igazság, hogy 'Ne azért csinálj valamit, mert a másik szerinted azt szeretné, hogy úgy csináld. Keress olyan társat, aki mellett a saját cselekedeteiddel teljesen egyetért ő is.'

2019. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

"Lehet nem a megfelelő társ van mellettem?"


De, az van. Ha most eldobnád őt és lecserélnéd egy újra, akkor az újnál is ugyanezt éreznéd egy idő után. Mindig arra vágyunk, ami épp nincs.


Szabadság vs biztonság. Az emberi természetnek ez a két oldala van és az egyiket csak a másik kárára lehet növelni. Most megvan az életedben a biztonság, ezért több szabadságra vágysz. Ha meglenne a több szabadság (lapátra tennéd), akkor meg megint több biztonságra vágynál, megint találnál valakit, újrakezdődne a kör, stb-stb.

2019. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Igaza van egy ismerősömnek, "a nőknek dráma kell"...


Nem tudom de én jobb szeretem azt a kellemes "egyhangú" biztonsagot, kiszámíthatóságot, és nem vágyom a tarsam mellett hogy más pasikkal csevegjek.

2019. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő szinte tökéletes férfiként.Én nem tudok nőként az lenni.Nem szeretek időzni a főzéssel.Szívesebben dolgozom azt megfizetik,ezután inkább szabadidőt szeretnék.
2019. márc. 13. 19:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem egyébként ezt a nagy főzés dolgot. Miért kellene főzni? Manapság már simán lehet jó áron megfelelő ételeket rendelni.

Pénzben sem több, ha a főzéssel eltöltött (számodra) gürcölést beleszámolod.


A párod várja el? Akkor főzzön ő és kész.

2019. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én páromnak ez nem lenne normális,az ő családjában a nők mindig is főztek,gondoskodtak a párjukról.Neki ez a jó párkapcsolat egyik fontos kelléke.
2019. márc. 13. 20:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"még beszélgetnem sem illik más férfival például a neten stb."


Hm.

Mit tilt még neked ez az áldott jó ember?

2019. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Behalok itt mindenki főz.

De örülnék ha a párom nem fozne annyit. De főz süt mintha kötelező lenne

2019. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
A kutya is "jódógába" veszik meg...
2019. márc. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

" Ő egyáltalán nem durva,mégis ott vannak a hagyományos elvárások felém.Én szabadabban szeretnék élni,belefáradtam abba hogy gondoskodjam az ebédről,alkalmazkodjam hozzá este,még beszélgetnem sem illik más férfival például a neten stb."


Ezt kifejtenèd bővebben? Milyen hagyományos elvárásokra gondolsz? Hogy nőkènt egyedül a te dolgod a háztartás? Mondjuk azt nem èrtem mièrt akarnák neten fèrfiakkal beszèlgetni.


Amúgy meg hiába tűnik látszólag idillinek a helyzet, ha nem vagy boldog benne, nem ilyen èletre vágysz, akkor nem ő az embered. Az jó dolog, hogy kedves, családszerető, határozott, fèrfias meg akármi, anyagi gondjairól sincs, de ez önmagában nem jelent boldogságot, ès sikeres kapcsolatot.

2019. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!