Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyobb az esély manapság egy lottó 5-ös megnyerésére, mint a megfelelő társ megtalálására több év alatt?

Figyelt kérdés

Az az érzésem, hogy ez egyre elérhetetlenebb az újrakezdő középkorúak számára. A mai kifordult, nyakatekert világban már nincs igazi érték, csak a külcsín számít, a belbecs már kevésbé fontos, szinte elhanyagolható.

Mindenki csak instant boldogságot keres, ami gyorsan oldódik, de avval a lendülettel el is múlik az érzés.

38F


2018. jan. 31. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Legtöbbször magadban kell keresni a hibát: elviselhetetlen szokások, türelmetlenség, önzőség, túlzásba vitt elvárt igények, stb.
2018. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Jelenleg én is úgy érzem, hogy igen, nagyobb az esély egy lottó 5-ös megnyerésére. :D

És egyetértek veled. Minden amit leirtál olyan, mintha én írtam volna.

2018. jan. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%

Én már megtaláltam a megfelelő társat, a lottót viszont nem sikerül megnyernünk, pedig mostanában próbálkozunk vele, tök jó lenne úgy saját lakáshoz jutni, hogy nem verjük magunkat 20 évre hitelbe :D

Szóval szerintem fordítva, társat találni annyira nem nehéz, pénzhez jutni kb lehetetlen.

2018. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Korodhoz kepest meglehetösen gyerekesek ezek az altalanositasok.


Szamtalan boldog csaladot es part ismerek. Köztük milliardosokat es munkakeresöket is. Lottonyertes nincs a közvetlen ismerösi körömben.


En azt tapasztalom, hogy aki valoban megeli azokat az ertekeket es nem csak vagyik ra masoktol, az nagyon gyorsan kapcsolatban kerül hasonloan gondolkodo emberekkel. Van az, aki jo embernek tartja magat, mert fene nagy erenynek tekinti, hogy környezetet az öszinte, leplezetlen (es keretlen) kritikaval ajandekozza meg es van az, aki 8 oras müszak utan elmegy önkentesen segiteni hajlektalanok etkeztetesevel vagy allatmenhelyen stb. Ott is csak instans boldogsaggal talalkozol, mert nem fogod tudni megoldani a vilag problemait. De ott talalkozhatsz olyan emberekkel, akiknek fontosabb, hogy egy csepnyi örömöt ajandekozzanak a vilagnak es nem azt nezik, mit kapnak erte csereben.


Ujrakezdö közepkorukent talan erdemes elelmelkedned azon, milyen ertekek fontosak szamodra es hogyan eled meg azokat. Garantalom neked, hogy hasonlo emberek egymasra talalnak. Egyszerüen tetteiddel is közelitsd meg a magadrol alkotott kepet.

2018. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

ha 1 szelvényt veszel akkor 43 949 268

de ha fontos akkor mondjuk veszel 500 at vagy mondjuk 439 et egyszerűség kedvéértha 439 et veszel akkor 1 a millióhoz lesz a valószinűség

2018. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

Én egyetértek veled. Nagyon nehéz a társtalálás. Annyira felgyorsult minden, hogy lehetetlen normálisan megismerni a másikat. Nekem is 2 év szünet után sikerült egy normális értékrendű férfival megismerkedni.

31/N

2018. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Neked biztos
2018. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

4-es:


Gratulálok, ha megnyerem, akkor utalok nektek belőle. :)

2018. jan. 31. 14:00
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a kérdés.

Igen, sokan alapvetően rosszul csinálják a párkeresést és párkapcsolatot. Vannak, akik egymás utány sokszor csinálják rosszul, mégsem tanulnak és nem változtatnak.


És akkor mi van? Lehet jól is csinálni. Én is rosszul csináltam elsőre, tanultam belőle, azóta jól csinálom, és nem a "mai világról" panaszkodom.

2018. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!