Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez megalázó lenne neki és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megalázó lenne neki és ezért hallgassak? De akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Én egy a 20-as évei elején (majdnem közepén) járó lány vagyok.

Volt egy kapcsolatom, ami tönkrement. Megbeszéltük, hogy elköltözik, de folyton eltolja a költözés napját.

Tehát a kapcsolat halott, ezt meg is beszéltük.

Viszont mióta eljárok itthonról néha, azóta minden este azt mondja, ha hazaér, hogy hiányoztam neki, megölel és nem enged jó hosszú ideig.

Arra jutottam, hogy tudok rá nem partnerként tekinteni. Felajánlanám neki, hogy lakhat itt, csak ugye a költségek elosztását kell akkor megbeszélnünk.

Viszont én jelenleg egy nővel ismerkedek. Persze nem tudja, milyen viszonyban vagyunk, de van szeme, esze, gondolom felfogta, hiába nem mondtam neki erről semmi ilyesmit.


Szóval tartható lenne, hogy együtt lakjunk, de külön legyünk? Vagy megalázó, hogy én egy nővel ismerkedek utána?

Természetesen nem hoznám haza, hogy itt aludjon.


Két szobás a lakás, tehát nem kellene együtt aludnunk.


2019. márc. 15. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy az új párod mit szól majd hozzá, hogy az exeddel laksz és jó hosszan ölelget.
2019. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Exszel ne maradj lakótárs,inkább egy ismerős,haver,vagy az új csaj.
2019. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább az új kapcsolat felè nem lenne ez fer. Ès akkor mèg haza se viheted, mert az exre vagy tekintettel...ne már.

Mond meg neki, hogy 1 hónapja van, hogy kiköltözzön. Ha jól jönne egy lakótársat a költsègek miatt, akkor arra meg keress mást.

2019. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán elküldeném. Az új nővel nem lenne korrekt. Neked tetszene ha az exével lakna aki ölelgeti?
2019. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha újra akarod kezdeni vele akkor nyugodtan.

Ha mással ismerkedsz...hát reméljük nem az a bosszúszomjas típus aki gusztustalanságokat rak a cuccaid közé mert épp bekattan. Ennek a finomított verziója a veszekedve sértődés s felelősségre vonásos viták hosszú estéken át.

2019. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!