Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a teendő? Tanács, vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Tanács, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is,nem szeretnék vitát,és negatív megjegyzéseket! Köszönöm!


A történet röviden:

Van a párom,8,5éve vagyunk együtt,van 3 gyermekünk,tetvezettek voltak.

Saját ház,autó,neki jól fizetős munkahely,én itthon,a kicsi nemsoká tölti a 3at. Szeretnék szeptembertől menni dolgozni,de akkora valhét csapott ki ezen,hogy maradjak csak itthon...a nagy sulit kezd,a másik kettő ovit,kell a pénz,és azt sem akarom,hogy ő tartsa el a családot.

Tavaly 7 hónapig külön voltunk. Mindent megigért változás terén,ami ez év elején jól ment. Minden ok volt. Viszont ahogy látta,hogy már ugymond visszaszerzett,kezdett romlani a hozzáállása dolgokhoz,ami persze az én kedvem is elvette.

Főtt étel az asztalon mire hazaér,tiszta ruha,rend,én csinálom az udvaron a teendők nagy részét mert délig alszik hétvégén. Persze aludjon,de akkor ne mondja azt hogy a fél napja elment,már nem tud semmit csinálni.

Ruhái sokszor szanaszét,gyerekekkel borzasztó türelmetlen lett,kiabál velük abban a napi 2-3 órában amit velük tölthet.

Napi szinten kapom a megjegyzést,hogy biztos pasizok,meg tuti hogy van valakim,hiába mutatom a telefont,hogy nézze meg,hogy csak barátnőkkel és a családdal beszélek,meg se nézi,csak hajtja tovább a szövegét.

Az sem tetszik neki,hogy minden nap fürdök!!!!! Mondtam neki,hogy menjen fürdeni,mert ugye alap dolog volna.erre a válasza: nem izzadt le...és csodálkozik hogy nincs már kedvem vele este se "összebujni"

Ezen kivül kap havonta 250-300 ezret,amiből nekem idead durván 100-at,és abból rendezzem a számlákat,a gyerekeket és még minden mást. Néha vásárol apróbb dolgokat azért ö is a konyhára. Nem nagy dolgok,napi tej,kenyér kakaó.

Mindenről elvárja,hogy beszámoljak,mikor hova kivel megyek.

Hiába kértem szépen,csúnyán,hogy ne gyanusitson,és értsen meg,annyi a válasz,hogy én vagyok a hibás mert én változtam meg.

Fáradt vagyok agyilag is,fizikailag is. Sokszor kérdi,hogy mibe fáradok el???

Neki álom munkája van, ő ennek tanult,ezt is szerette volna csinálni...ha tehetné,a 4 fal közé zárna. Volt hogy a boltba is bejött utánam 5 perc után,hogy mit csinálok,menjek már.

Tanácsokat,véleményeket várok,esetleg tapasztalatot,aki volt hasonló helyzetben! Köszönöm.


2018. júl. 26. 11:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Beteg ez az ember,ez csak rosszabb lesz.Keress egy munkahelyet,lakhelyet,és válás.
2018. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez eleg beteges :O persze a ferjed reszerol valamint a tiedrol is, hogy meg mindig turod.

Ez csak rosszabbodni fog, ilyen (vagy hasonlo) esetek szoktak tragediaval vegzodni, hallottam olyat -aki a vegen bezarta a feleseget es ki sem engedte, igy szokott meg.

-Vagy megolte feltekenysegeben a not.

Szerintem forduljon a parod pszihiaterhez, te meg a gyerekeiddel lepj le, amig lehhet! Ne elj ebben a terrorban, egy eleted van nehogymar egy ilyen mellett eld le...nem mellesleg te ossz be 100at, o meg elszorakozza a duplajat, nem is ertem mit keresel meg mindig mellette

2018. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez már csak rosszabb lesz. Mivel van 3 gyereketek ezért próbálj meg vele beszélni.
2018. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Te intézel mindent és kapsz kemény 100 ezert a 300-ból, úgy, hogy legyen rend, tisztaság, főtt étel stb ami kell ilyenkor...

A többi pénzt, hova a retekbe teszi? :-O


Sztem valami nem 100s benne az biztos.

Olyan,mintha lenne neki egy másik élete meg ti.

Nem ártana kicsit jobban felderíteni a dolgokat, hogy mi ez a sok vádaskodás meg elvárás úgy, hogy ő a 100 ezren kivül semmit nem ad az egészbe.

De nálam már rég kuka lett volna... már bocs... :(

2018. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus bántalmazó kapcsolat, akkor is, ha nem emelt rád kezet soha.

Ilyen esetben egyet lehet tenni: elválni.

Azért nem enged vissza dolgozni, mert akkor nem tudna teljes anyagi függésben tartani. Az a cél, hogy ne tudd elhagyni, bármilyen cudarul is bánik veled.

2018. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem ertem h egy ilyen kontroll freaknek miert szultel 3 gyereket

...

2018. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Szerencsére nem vagyunk házasok.

Amíg külön voltunk,sokkal jobban kijöttünk anyagilag a gyerekekkel,mint most,hogy visszajött.

Nem tudom hogy ezen kivül milyen élete van,bulizni nem jár,viszont se egy blokk sehol,hogy mit szokott venni,a telóját már megnéztem,ebből a célbol,tudom nem szép,viszont abba se találtam semmit,se kártyás fizetést,sem más jellegű üzenetet.

Sokszor mondja,hog, reggel 6tól este 6ig 2 pogácsát eszik,mégis amikor hazajön,nem éhes. Nyilván akkor eszik rendesen mert nagy étkű.

Szeptembertől dolgozni fogok,ha törik ha szakad. Szerintem ez így volna normális,és nem visszafognia kellene.

Elég ideges újabban,a minap a konyhaszekrényt ütötte,azután majdnem a kezemre vágta erőből a bejárati ajtót,mert hogy "nem látta,hogy épp jövök be". És mindezt ráfogja a szex hiányára!

2018. júl. 26. 12:04
 8/25 A kérdező kommentje:
A ház a kettőnk nevén van. De megmondta tavaly,hogy ha mégegyszer külön leszünk,ő nem fog innen kiköltözni.
2018. júl. 26. 12:05
 9/25 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,hogy kb 600 ezer ft adóssága van,különböző helyekre. Ok,ebben énis ludas vagyok,mert annó,amikor költöztünk,kb 4 éve vett fel 200 ezret,törlesztettük is rendesen,de amikor külön lettünk,mondtam neki,hogy a felét fizetem,de ragaszkodott hozzá,hogy majd ő...hát semmit nem fizetett,és felhalmozödott rendesen. Pedig az anyjánál lakott,ő pedig főzött ,mosott rá, és a számlákba se kért semmit.
2018. júl. 26. 12:20
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Munka és külön költözés. El akar lehetetleníteni, hogy ne tudd elhagyni. A következő amit le fog építeni, az a barátnőid (minek/miről/kivel/mit beszélsz, miért olyan sűrűn- a heti 10 perce is), aztán a családod. Hogy ne legyen segítséged. Önbizalom leépítés (úgyse kellenél senkinek, meg amúgx is, hogy nézel ki).

Ezt ne hagyd, nem egészséges. Lépj le, ahogy tudsz.

2018. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!