Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megsértődött rám ok nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött rám ok nélkül?

Figyelt kérdés

Azt mondtam hogy elegem van hogy órákig gépezik és a haverjaival beszélget, én meg ülök és nem tudok senkivel beszélgetni, mert a fejhallgató a fején van a páromnak, azt elvan a haverjaival. Kikívánkozott már belőlem...és még neki állt feljebb hogy ez egy online játék és nem tudja leállítani ha beszélek hozzá....

Ti mit tennétek hogy legalább a heti 3 szabadnapján rátok figyeljen, ne a bugyuta játékára?...


2019. márc. 16. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezt választottad, ezek után nincs miről beszélni.
2019. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
ONLINE JÁTÉKOT NEM LEHET BEFEJEZNI! Nehéz felfogni? Szerintem a szex segíthet.
2019. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Kezdj el vele játszani!
2019. márc. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Szereti a játékot. Van egy jàtékfüggő ismerősöm, nem érdekli más. Ha van barátnője, néhány hétig normálisan viselkedett, utána újra csak a játék..
2019. márc. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem keresel egy normális férfit?
2019. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én magára hagynám a játékával, hátha felfejlődik a 13 éves szintről...
2019. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ugyanez a szitu volt (játék, fejhallgatóval haverokkal beszélgetés állandóan), a 2 éves kapcsolatom erre ment rá, nem tudtunk közös nevezőre jutni, én egyre allergiásabb lettem rá, ha leült a gép elé, ő meg annál jobban akarta, minél jobban nyomtam, hogy együtt töltsük inkább az időt. miután szakítottunk, már persze lecsökkentette a gépezést és elkezdett eljárkálni, élni a való világban, mellettem/velem ez valamiért nem sikerült. az a tapasztalatom, hogy ha nem tudsz kellően izgalmas alternatívát adni neki és meghozni a kedvét a közös programhoz és csak hisztizel, az ellenkezőjét fogod elérni. ugyanakkor elég szomorú, ha ennyire küzdeni kell azért, hogy a "párod" inkább téged válasszon, és ne a gépet... én is ezért szakítottam inkább.

26n

2019. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kedves elsőnek meg,nem elválasztottam, mert most kezdte el ezt kb 1 hónapja...5 évig semmi ikyesmi nem fordukt elő. :)

2019. márc. 20. 01:10
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem ezt választottam*

Félre írta a telefon.

2019. márc. 20. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!