Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az nagy bűn ha el akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy bűn ha el akarok tölteni egy hetet a másik nélkül?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolat, együttélés.

Néha szeretek egyedül lenni pár napot, kiszellőztetni az agyam, egyedül lenni a gondolataimmal..

Szerintetek ez normális? És miért veszi ezt a másik sértőnek hogy én kissé függetlenebb vagyok? (de attól szeretem)


2018. jún. 19. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Normális, en mar az egyuttelest sem birom
2018. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy nem töltesz vele minőségi időt, csak vagytok egymás mellett és ezért.

31/f

2018. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha eleve így alakítottátok ki a kapcsolatot,vagy már korábban felmerült ez a megoldás oké.De ha első alkalom azt kemény lesz egy több éves kapcsolatban utólag kialakítani.
2018. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt igaza van az utolsónak.


Ami még faktor: hogy egyébként megkapja-e mindenki a megfelelő mennyiségű minőségi időt a másikkal? Nekem semmi bajom nem lenne ezzel, amit leírtál, ha egyébként érezném és tudnám, hogy fontos vagyok neki, és minőségi időt töltünk együtt.


Szeretem, ha független a barátnőm, ha nem tőlem vár mindenre megoldást és nem akar mindenáron pl olyan programokra elrángatni, amihez semmi kedvem, csak mert "együtt illik menni". Azonban ha nem érzem, hogy mindezek mellett szeret, akkor nekem is elkezdenek rosszul esni ilyen dolgok, hogy a másik egyedül akar lenni.

2018. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem látok ebben semmi szörnyűséget.
2018. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!