Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom állandóan a számítógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan a számítógépen játszik, káromkodik és idegeskedik, de nekem nyugalomra van szükségem most! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mit tegyek. A párommal lassan 2 éve vagyunk együtt, külföldön élünk, babát várok (július végén fog megszületni a kicsi). Rengeteget játszik a gépen fél napot vagy egy napot is simán, közben beszélget mindig a barátjával, eddig ezzel semmi gond nincs. De állandóan idegbeteg miatta, káromkodik megállás nélkül, kiabál, csapkod stb. Nekem jelenleg nyugalomra van szükségem a baba miatt, de ez őt ilyenkor egyáltalán nem érdekli, ha megkérdezem kedvesen, hogy "Légyszíves befejezed a káromkodást?" akkor még rám is kiakad, és velem is elkezd kiabálni meg veszekedni, vagy csak annyit mond felemelt hanggal, hogy NEM. Én ilyenkor mostanában inkább főzök, elmegyek boltba stb, hogy addig se kelljen ezt hallgatnom, de már nagyon elegem van belőle, hogy nincs tőle nyugalom itthon és még én vagyok a rossz, ha hozzá merek szólni. Egy 25 éves emberről van szó, jelenleg itthon van, mert 2 hete kirúgták, munkát keres és így egész nap össze vagyunk zárva. Beszélgetni nem tudunk egymással, mert vele nem lehet egyáltalán, ha pedig játszik és úgy szólok hozzá azt se veszi észre, hogy ott vagyok. Szeretnék neki segíteni, mert ez egyikünknek se jó és azt se szeretném, hogy a babának amiatt legyen baja, hogy állandóan idegeskedem miatta, mert állandóan ezt a káromkodást meg kiabálást kell hallgatni. A házimunkában nem segít be semmit, teljesen ki van szolgálva, ez eddig nem is volt gond, mert dolgozott de így, hogy itthon van már kicsit az is bosszantó, hogy egy kaját se tud megfőzni meg semmi, minden az én dolgom. Köszönöm előre is a válaszokat mindenkinek.

23/L


2019. márc. 20. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha ez egy igaz sztori. Elgondodnék a helyedben azon, hogy magára hagyom. Mi lesz, ha megszületik a pici. Akkor 2 gyereket nevelsz, egy 25 évest, és egy babát? :)

Meddig akarsz még úgy élni?

2019. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Egyik TV-reklámban láttam erre vicces ötletet felnőtt férfi részére: Gyerekzár a számítógépre.
2019. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Miért vállaltál babát olyan emberrel, aki nem megfelelő számodra? Vagy régebben a szabadidejében Jókait olvasott, és rajzolgatott? Nem hiszem.
2019. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Jah, hogy nem tudos kidobni, mert terhes vagy. Lesz ennél rosszabb is, mert ez szar szülő lesz, elég ostoba voltàl, hogy ilyen szopós pasit vàlasztottàl.


Na viseld el. Hello

2019. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Neked a párod csinálja, nekem a kollégáim, dolgozni sem könnyebb így.
2019. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

1: ne mosogass, ne takarítás ki utána,ne főzz rá a ruháit se mosd ki, semmit ne csinálj rá!


2: ha ennyitől se kap észbe, adj ultimátumot. Vagy eltakarítja a saját ganéját és a játék függése miatt elhúzza a belét pszichológushoz, vagy ott hagyod a francba.


Sok sikert!

2019. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
jó család lesztek
2019. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Erre a szarra minek kell meg gyereket is vallalni? De vegul is tok mindegy. A gyerek masodik szülinapja elott mar ugyis a gyerektartas osszegen fogtok vitatkozni.
2019. márc. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

A Kérdező egyébként tipikus példája a "női logikának".


Tessék, ha a csajok ilyen hulladék emberrel is családot alapíthatnak, akkor miért várják el, hogy tiszteljük őket?


Mi tisztelni való van ezekben az emberekben, akik hibát hibára halmoznak, és nem tanulnak a saját, illetve a másik hibájából?

2019. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Szegény baba.....
2019. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!