Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom egyre inkább elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egyre inkább elkezdett főnökösködni és azt hinni Ő a főnök a párkapcsolatunkban. Hogyan reagáljam ezt le?

Figyelt kérdés

Nem volt állása egy ideig, most pedig hogy már van azt gondolja az lesz amit Ő akar. Pl a fejébe vette most hogy egy közös bankszámlát nyitunk amire mindenki ráutalja a közös költségeket és arról fizetjük. Mondtam eddig is megoldottuk az enyémről, felesleges egy újabbat csináltatni, csak komplikáltabb lenne.


Azt bezzeg elfelejti hogy amíg nem dolgozott és fizettem mindent az utolsó fillérig, és szóvá sem tettem neki.


En egy nagyon kompromisszumos ember vagyok de talán kezd már kicsit átesni a ló túloldalára.


Volt valaki hasonló helyzetben?


F


2019. ápr. 4. 12:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

A közös bankszámla mióta a ló túloldala?

Nekem inkább úgy tűnik, hogy te félsz attól, hogy már nem te irányíthatsz.

Nem a barátnőd lesz a főnök, de te se.

Mindketten dolgoztok, kompromusszumokat kell majd hoznotok.

2019. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

De hát pont, hogy fizetni akar.


Nekem is az jön le, hogy téged az bánt, hogy te nem uralkodhatsz már gazdaságilag felette.


"és azt hinni Ő a főnök a párkapcsolatunkban"

Ó, talán te vagy? Miért is? Közösen kéne dönteni a fontos dolgokban.

2019. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem tök normális kérés/ötlet volt... Inkább a te hozzáállásod fura.

A közös kiadások megosztása miért a ló túloldala??

2019. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

A közös bankszámla csak egy példa volt.

En eddig sem irányítottam, megbeszéltünk mindig mindent, együtt döntöttünk mindenben.

Ha nekem van egy felvetésem amire Ő nemmel válaszol azt elfogadom és más megoldást keresünk. Ez visszafelé nem működik.

2019. ápr. 4. 12:40
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
Nahát, csak nem kinyílt a barátnőd szeme? Észrevette, hogy te gyakorlatilag csak uralkodnál rajta és ezen akar változtatni, igaza is van. Ha nem tetszik, keress magadnak valami szolgalelkű mártít cselédet, akinek nincs szabad akarata és akit irányítgathatsz kedvedre.
2019. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

"A közös kiadások megosztása miért a ló túloldala??"


Ezzel nincs is gond, csak épp eddig kb én fizettem mindent amíg nem dolgozott, s most hirtelen hogy van meló, Ő akar lenni a megmondóember.

2019. ápr. 4. 12:43
 7/35 A kérdező kommentje:
Kiforgatjátok a dolgot, nincs szó irányítgatásról, pont hogy az 50-50% megtartása lenne a cél, azonban maga felé akarja billenteni a mérleget.
2019. ápr. 4. 12:46
 8/35 anonim ***** válasza:
77%

Eddig te fizettél mindent, most meg, hogy neki is van keresete, be akar szállni.

Skandalum! Nem is értem, hogy képzeli!

2019. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
Miért gond a közös számla? Teljesen normális egy párkapcsolatban, hogy mindkét fél belead a közösbe, és a kiadásokat abból fizetik. Feltételezem, a barátnődnek kell egy bankszámla, amire utalhatják a fizetését, és gondolta, ez lehet közös is. Ez teljesen normális. Mi az, amiben még szerinted főnökösködni akar? Mert amit leírtál bankszámlával kapcsolatban, az pont arra utal, hogy tök normálisan gondolkodik.
2019. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Minek legyen feleslegesen egy 3ik számlánk? Két különállóról nem lehet kifizetni amit ki kell?
2019. ápr. 4. 13:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!